30, Mayıs, 2020, Cts
Ana Sayfa Tanıtımlar iPhone ekran değişimi nasıl yapılıyor?

iPhone ekran değişimi nasıl yapılıyor?

- Advertisement -

AppleUzmani.net iPhone teknik servislerinde ekran değişimi profesyoneller tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır. Bu yazımızda iPhone ekran değişiminin nasıl yapıldığına dair videolar paylaştık.

iPhone ekran değişimi nasıl yapılır daha yakından takip edebilmenizi sağlamak amacıyla hemen aşağıda modellerine göre ekran değişimi videoları paylaşılmıştır. Tüm ekran değişimleri GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilerek GSM İletişim Youtube kanalına yüklenmiştir.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir.

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 230 TL’dir.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

iPhone 7 Plus ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 150 TL’dir.

iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 150 TL’dir.

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

iPhone 6s Plus ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 140 TL’dir.

iPhone 6s Ekran Değişimi

iPhone 6s ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 140 TL’dir.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6 Plus ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 140 TL’dir.

iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 110 TL’dir.

iPhone 5s Ekran Değişimi

iPhone 5s ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 100 TL’dir.

iPhone 5 Ekran Değişimi

iPhone 5 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 100 TL’dir.

iPhone 4 Ekran Değişimi

iPhone 4 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 90 TL’dir.

iPhone ekran değişimi ve diğer parça değişimleri ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu yorum alanından sorabilirsiniz. Her biri uzman APPLE teknisyenleri eşliğinde cevaplandırılacaktır.

- Advertisement -
- Advertisement -

Bizi takip edin

16,985BeğenenlerBeğen
2,458TakipçilerTakip Et
61,453AboneAbone Ol

Mutlaka Okumalısınız

Borderlands The Handsome Collection Nasıl Ücretsiz Alınır?

Epic Games fırsatlarından ara ara bahsediyoruz. Takip etmişseniz bileceksiniz daha önce GTA V oyununun nasıl ücretsiz olarak alınabileceğini paylaşmıştık. Oyuna ayrılan süre son buldu....
- Advertisement -

DxOMark Enleri Açıkladı – Apple Listede Yok

Akıllı telefonların kameralarını değerlendirme konusunda en güvenilir adreslerden biri olduğu kanıtlanan DxOMark, yeni telefonlarda ilk baktığımız sitelerden biri. Telefon tanıtıldığı zaman siteye girip bir...

iPhone 12 için USB-C Girişini Unutun

USB-C bağlantısı, Apple'ın çok fazla önem verdiği bir bağlantı değil. Rakipleri değerlendiriyoruz, hızlı şarja geçen ve Type C portu girişleri kullanan çok fazla marka...

İndirimli iPhone SE 2020 Almak Mümkün

iPhone SE 2020 Türkiye'ye geldi. Siz değerli okurlarımız için bunun haberini paylaşmıştık. Telefonlar Apple resmi sitesinden satışa çıktığı gibi e-ticaret sitelerinden de satışlar başladı....

Benzer Yazılar

iOS işletim sisteminde internet hızı nasıl arttırılır?

Bu yazımızda Apple cihazınızın (iPhone, iPad ve Mac) internet hızı artırma  işlemine yönelik püf noktalardan yukarıda saydığımız cihazların her biri için bahsedeceğiz.

Şirketlerin Bordro Programı Kullanmaları İçin 5 Önemli Sebep

Bordro programları hem işveren hem de çalışan için oldukça faydalıdır. İki tarafın da haklarını koruyan online bordro programları, verilerin hatasız ve eksiksiz bir şekilde...

Ücretsiz Yasal Fotoğraf ve Resimler Nerede Bulunur?

Görseli olmayan bir yazıyı internet aleminde yayınlayamazsınız. Görseller; dikkat çeker, içeriğin anlamına bütünlük katar ve kişiyi okumayı bitirmeye teşvik eder. Tabii herkes fotoğraf içeriğini...

Sosyal Medya Uygulamaları Sizi Sizden İyi Tanıyor

İletişimin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan internet, mobil telefonlar ve bilgisayarlar aracılığıyla her an elimizin altında. Mobil telefonlarımız ve bilgisayarlarımız aracılığıyla çoğu zamanımızı...

iPhone kasa değişimi fiyat listesi 2018

iPhone cihazlarının kasası alınan darbeler, üzerine istemsizce uygulanan baskı, yere düşme ve benzeri sebeplerden dolayı zarar görebilmekte, eğrilebilmekte veya çizilebilmektedir. Zamanla da kullanımdan ötürü...
- Advertisement -

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?