iPhone ekran değişimi nasıl yapılıyor?

0
95

AppleUzmani.net iPhone teknik servislerinde ekran değişimi profesyoneller tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır. Bu yazımızda iPhone ekran değişiminin nasıl yapıldığına dair videolar paylaştık.

iPhone ekran değişimi nasıl yapılır daha yakından takip edebilmenizi sağlamak amacıyla hemen aşağıda modellerine göre ekran değişimi videoları paylaşılmıştır. Tüm ekran değişimleri GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilerek GSM İletişim Youtube kanalına yüklenmiştir.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir.

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 230 TL’dir.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

iPhone 7 Plus ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 150 TL’dir.

iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 150 TL’dir.

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

iPhone 6s Plus ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 140 TL’dir.

iPhone 6s Ekran Değişimi

iPhone 6s ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 140 TL’dir.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6 Plus ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 140 TL’dir.

iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 110 TL’dir.

iPhone 5s Ekran Değişimi

iPhone 5s ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 100 TL’dir.

iPhone 5 Ekran Değişimi

iPhone 5 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 100 TL’dir.

iPhone 4 Ekran Değişimi

iPhone 4 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Şu anda ekran değişimi fiyatı 90 TL’dir.

iPhone ekran değişimi ve diğer parça değişimleri ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu yorum alanından sorabilirsiniz. Her biri uzman APPLE teknisyenleri eşliğinde cevaplandırılacaktır.

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?