iPhone Duvar Kağıtları
iPhone Duvar Kağıtları

iPhone’unuzun görünümünü değiştirmenin en kolay yolu duvar kağıdını değiştirmektir. Sitemizde sık sık iphone duvar kağıtları paylaşıyoruz. Bunların içinden seçeceğiniz duvar kağıtlarını iPhone’unuzun ana ekranına ve kilit ekranına ayarlamanız için yapmanız gerekenleri bu yazımızda paylaşacağız.

IPhone’unuz Ana Ekrandaki Apple’ın varsayılan duvar kağıdı ile birlikte gelir, ancak Apple’ın galerisinden, birkaç hareketli duvar kağıdından biri veya 3D Dokunuşunuzla animasyon uygulanan Canlı Fotoğraf’tan (iPhone’unuz destekliyorsa) başka bir görüntüye değiştirebilirsiniz. .

#1 Ana ekrandan Ayarlar’ı başlatın.
#2 Duvar Kağıdı üzerine dokunun.
#3 Yeni Duvar Kağıdı Seç’e dokunun.


#4 Seçmek istediğiniz yeni duvar kağıdının bulunduğu yere dokunun:

Hareketli: Ekranın etrafında yüzen ve cihazınızın hareketine cevap veren daireler.
Hareketsiz: Apple’ın görüntü galerisi.
Live: Apple’ın onları 3D’ye dokunduğunuzda canlandırılan Canlı Fotoğraf görüntülerinin galerisi.
Kütüphaneler: Fotoğraflar uygulamanızda, selfie’ler ve kendi canlı Fotoğraflarınız dahil tüm resimler

#5 iPhone duvar kağıdı olarak ayarlamak istediğiniz görüntüye dokunun.
#6 Varsayılan ayarlardan memnun değilseniz, seçeneklerinizi ayarlayın:
Taşı ve Ölçekle: Fotoğraflarınızı, tam olarak istediğiniz şekilde çerçevelemek için etrafından kaydırabilir ve yakınlaştırmak için parmağınızı uzatabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.
Hareketli: Hala isterseniz (hareket efekti yok), perspektif (telefonunuzu hareket ettirdiğinizde hafifçe hareket eder) veya Canlı Fotoğraf (eğer varsa, 3D Touch’ta animasyonlar) istiyorsanız seçin.
#7 Ayarla’ya dokunun.
Sadece Ana ekran duvar kağıdını değiştirmek isterseniz Ana Ekranı Ayarla’ya dokunun veya Kilit ekranı duvar kağıdını değiştirmek için İkisini Ayarla’yı seçin.

Ayrıca iPhone ve iPad’de kilit ekranı nasıl özelleştirilir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. iPhone duvar kağıtları kategorimize de göz atabilirsiniz: iPhone duvar kağıtları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?