iPhone 9 ve 2.nesil iPhone X için Görüntüler Ortaya Çıktı

2.nesil iPhone X ve iPhone 9 modelleri için yeni görseller paylaşıldı. 2.nesil iPhone X ve iPhone 9 nasıl tasarımla gelecek?

0
41

Apple’ın yeni iPhone modelleri için paylaşılan görseller, markanın yeni modelleri için nasıl bir tasarımı ortaya koyacağı konusunda çok önemli fikirleri ortaya çıkardı. Her 3 model içinde yapılmış paylaşımlar var ancak en çok iPhone 9 olarak geleceği ve 2.nesil iPhone X göreceği bilinen iki model için paylaşımlar yapıldı. Ortaya çıkan tüm bu tasarımlar sonrasında, tasarımcı olduğu bilinen Jonas Dahnert tarafından özel bir konsept çalışması yapıldı. Konsept çalışması sonrasında her iki modelinde ilgi toplayan 3D görüntüler ortaya çıktı. Hemen 2.nesil iPhone X ve iPhone 9 akıllı telefonları için paylaşılan 3D görüntülere geçelim.

2.nesil iPhone X Tasarımı

2.nesil iPhone X tasarımına ait olduğu iddia edilen görsellerden başlayalım. Bu çalışmada 2.nesil iPhone X akıllı telefonları için belirlenen tasarımın, mevcut iPhone X modelleriyle aynı olduğu görülüyor.

Yine çift arka kamera ve yine Face ID bölümü bulunan telefonların tasarımında çok önemli bir değişiklik olmayacağı vurgulanıyor.

2.nesil iPhone X ve iPhone 9

iPhone 9 Tasarımı

iPhone 9 tasarımında ise çok daha farklı bir yapı söz konusu. 6.1 inç ekran bulunacağı ve bu ekranın tasarımının yine aynı olduğu görülüyor. Fakat asıl fark arka kısımda karşımıza çıkıyor. Arka kısımda çift kamera yerine tek kamera kullanımı yapılmış.

2.nesil iPhone X ve iPhone 9

Bu tek kameranın ise çok daha geniş bir alanının bulunduğu vurgulanmış. Paylaşılan yeni tasarım görsellerinin yeni modeller için çok önemli detayları ortaya çıkardığını görsek de 3.model için hala bu yönde paylaşımlar gelmiş değil. 3.model tasarımı oldukça önemli çünkü bu modelde 3 kameraya yer verilmesi gibi bir durum söz konusu.

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?