iPhone 9 Renkleri Neler Olacak?

0
117
iPhone X Plus ve iPhone 9

Birçok kaynakta 6.1 inç iPhone modeli olarak geçen ve bu yılın en çok konuşulacak modellerinden biri olarak düşünülen iPhone 9, her geçen gün biraz daha detaylanıyor. Yeni akıllı telefon modellerinin ekran boyutları konusunda ortaya çıkan detaylar ve yeni modellerin ekran teknolojileri konusunda ortaya çıkan tüm bilgiler bir yana, bu modelin işlemci teknolojileri konusunda da çok önemli detaylar ortaya çıkmıştı.

Yeni akıllı telefon modelinin ne zaman satışa çıkacağından ne kadar fiyata sahip olacağı konusunda da sürekli bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz. Tüm bu bilgiler içerisinde en çok dikkat çeken detay ise iPhone 9 için paylaşıla renk seçenekleri oldu. Daha önce bu modelin farklı renk seçenekleriyle beraber geleceğini zaten duyurmuştuk. Şimdi ise bu model için yeni renk seçenekleri detaylandı.

iPhone 9 Renkleri için Yeni Bilgiler

Bilgilere göre dikkat çekici bir renk çeşitliliği ile karşı karşıya kalacağız. iPhone 5C modelinde yer alan renkli kasaların bu model içinde geçerli olacağından söz ediliyor. Fakat Makotakara tarafından paylaşılan yeni raporda ortaya çıkan renklerin, daha önce paylaştığımız renklerden farklılık içerdiğini de söylemek gerekiyor.

iPhone 9

Buna göre iPhone 9 akıllı telefonlarında yer alacağı söylenen renklerin ise, parlak turuncu, beyaz, bahar sarısı, elektrik mavisi, altın rengi ve beyaz renk olacağından söz ediliyor. 6 yeni renk seçeneğinin farklı versiyonları da olacak. Bazı renkler mat bazı renkler parlak sunulacak.

Görünen o ki iPhone 9 modellerini tasarımından özelliklerine kadar hemen her yönüyle ele alacağız. Tanıtımdan sonra tüm bu renkleri detaylı olarak inceleme fırsatımız olacak. Yeni renk seçeneklerinin, telefonlardın satışında ne kadar etkili olacağını ise zaman gösterecek. Tüm bunlar için Eylül tanıtımını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir: En iyi 100 ücretsiz iPhone oyunu – Temmuz 2018

İLGİLİ HABER:  Apple iPhone X ve LG V30 Karşılaştırma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?