iPhone 9 Kılıf Görselleri Ortaya Çıktı

0
106
2020 iPhone SE

Uygun fiyatlı iPhone akıllı telefonu olarak gelmesi beklenen iPhone 9 akıllı telefonları için geri sayım sürüyor. Aslında söz konusu akıllı telefonların Mart ayı içerisinde çıkış yapması bekleniyordu. Fakat koronavirüs nedeniyle Apple’ın düzenlenmesi beklenen etkinliği iptal edildiği biliniyor. Ardı ardına etkinlik için iptal kararları gelirken, telefonun ne zaman tanıtılacağı ise soru işareti oldu.

Hala net bir tarih ortaya çıkmamışken iPhone 9 için bu kez kılıf görselleri yayınlandı. Telefonun tasarımının nasıl olacağı konusunda bilgiler veren kılıf görselleri, başta arka kapak tasarımını ortaya koyuyor.

iPhone 9 Tasarımı Dikkat Çekebilir

Urban Armor Gear tarafından geliştirildiği görülen kılıfın görsellerine bakacak olursak, arka kısımda çift arka kameranın kullanıldığı görülüyor. Ya çift arka kamera kullanılacak ya da ana arka kameranın yanında bir flaş ışığı kullanıldığı görülecek.

Bunun dışında kılıfın ortaya çıkardığı bir başka bilgi ise yeni akıllı telefonların ekran boyutu. Ekran boyutu açısından değerlendirdiğimiz zaman yeni akıllı telefonların 4.7 inçlik bir kasaya sahip olacağı da doğrulanmış oldu.

iPhone 9 Kılıf

Şimdilik yeni kılıfların ne kadar gerçeği yansıttığı konusunda bilgiler paylaşılmış değil ancak şu an için sızan bilgileri destekleyen bir kılıf görseli geldiğini söylemek yanlış olmaz. Telefonların ne zaman tanıtılacağı konusuna geldiğimiz zaman ise henüz net bir bilgi veremiyoruz. Apple etkinliği uzun süreliğine ertelemiş ya da yine sessiz sedasız bir tanıtım yapacak olabilir. Bu noktada yeni telefonlar için beklemedeyiz.

İLGİLİ HABER:  Apple A12 Üretimi Başladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?