iPhone 9, iPhone 9 Plus ve iPhone X (2018) Fiyatları Ortaya Çıktı

iPhone 9, iPhone 9 Plus ve iPhone X (2018) modellerinin fiyatları ortaya çıktı. iPhone 9, iPhone 9 Plus ve iPhone X (2018) ne kadar fiyatla satılacak?

0
1091

Apple’ın 3 yeni iPhone modelini tanıtacağını uzun süredir belirtiyoruz. Markanın tedarikçi zincirlerinden gelen bilgilere göre 3 yeni iPhone modeli gelecek ve bu modeller iPhone 9, iPhone 9 Plus ve iPhone X (2018) olarak isimlendirilecek. Bu zaman kadar isimlerin farklı anıldığını da belirtelim. iPhone XL ve iPhone X Plus isimleri de yine iddialar arasında yer alan, gelme ihtimali olan isimler ancak son bilgilerde, üç modelin iPhone 9, iPhone 9 Plus ve iPhone X (2018) olarak anılacağı konusunda bilgiler verildi. Sadece isimler değil, bunun yanında telefonların fiyatları konusunda da bilgiler verildi.

iPhone 9, iPhone 9 Plus ve iPhone X (2018) Fiyatları Nasıl?

Paylaşılan bilgilere göre çok konuşulan 6.1 inçlik iPhone modeli, iPhone 9 akıllı telefonları olacak. Yeni nesil telefonların uygun fiyatlı seri olarak geleceği iddiası hala devam ediyor. Bu modelin tek geniş arka kamera kullanacağı ve LCD panele sahip olacağı da yine bilgiler arasında. Bu modelin fiyatının ise 600 dolar ile 700 dolar arasında olacağından söz ediliyor.

iPhone 9, iPhone 9 Plus

Bir diğer model ise iPhone 9 Plus olacak. AMOLED ekran kullanacağı ve ekran boyutunun da 6.5 inç olacağından söz edilen akıllı telefonun, en pahalı model olacağından söz ediliyor. Buna göre telefonun fiyatı 1000 dolar olacak. iPhone 9, iPhone 9 Plus ve iPhone X (2018) modelleri arasında en pahalı modelde bu olacak.

Son model ise iPhone X (2018) olacak. Devam niteliğinde iPhone X modelinin fiyatının ise 899 dolar olacağı konusunda bilgiler paylaşıldı. Mevcut modelden 100 dolar daha aşağıda bir seri beklentisi var. Her üç model için paylaşılan fiyatlar ve isimler şimdilik bu şekilde. Belki fiyatlar değişiklik gösterebilir ancak paylaşılan son rakamlar genel olarak beklenen rakamlar.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here