iPhone 9 için Yeni Görseller Ortaya Çıktı

iPhone 9 için en net görseller sızdırıldı. Yeni iPhone 9 akıllı telefonlarının tasarımı nasıl olacak? Görsellerde yer alan tüm detaylarla yeni model.

0
119

Yeni iPhone modellerinin detayları kesinleşmeye başladı. 12 Eylül tarihinde yapılacak olan tanıtım öncesinde, yeni modellerin isimlerinin ortaya çıktığını belirtmiştik. 5.8 inç yeni modelin, iPhone XS olarak adlandırılacağı ve 6.5 inç modelin ise iPhone XS Max olarak adlandırılacağı verilen bilgiler arasındaydı. Yeni akıllı telefon modellerinde ismi ortaya çıkmayan tek modelin ise 6.1 inç iPhone modeli olduğunu görmüştük. Şimdi ise yeni raporlar sonrasında 6.1 inç iPhone modelinin de adı ortaya çıktı. Yeni akıllı telefonun adı, beklendiği gibi iPhone 9 olacak. Yeni modelin adının dışında son görsellerinin de ortaya çıktığını belirtelim.

iPhone 9 Tek Arka Kamerayla Geliyor

Yeni akıllı telefon için paylaşılan görseller, tek arka kamera beklentisini doğruluyor. iPhone XS ve iPhone XS Max modellerinden farklı olarak iPhone 9 akıllı telefonların tek bir arka kamera kullandığı, bu kameranın ise çok daha geniş bir alana sahip olduğu görülüyor.

iPhone 9

Yeni akıllı telefonların kamera özelliklerini şu an için bilemiyoruz ancak çift kamerayı aratmayacak bir sistem beklentisi var.

iPhone 9

Yeni Renk Seçenekleri Geliyor

Görsellerde dikkat çeken bir diğer detay ise renk seçenekleri. Telefonun yeni renklerle beraber geleceği görülüyor. Kırmızı, Beyaz, Mavi ve Rose Gold renklerini kullanacağı görülen model, çift SIM kartı desteğine de sahip olacak.

iPhone 9

Yine arka kapak kısmında iPhone 8 modellerinde olduğu gibi bir cam kaplama olacağını da ekleyelim. Yeni model ile ilgili ortaya çıkan son detaylar bu şekilde. 3 yeni modelde en ucuz akıllı telefon olacak olan iPhone 9’un diğer özellikleri için tanıtımı bekliyoruz. Şimdilik yeni renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?