iPhone 9 için Heyecanlandıran Konsept Tasarımı

0
94
iPhone 9

Bu yılın en çok konuşulan akıllı telefon modelleri arasında yer alması beklenen iPhone 9 akıllı telefonları için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce telefonların ön siparişlerinin hazırlanmaya başladığı ve bu modelin üretim aşamasında olduğu iddia edilmişti.

Mart ayında çıkması beklenen telefonlar için bu bilgiler üzerine yeni bir konsept videosu hazırlandı. iPhone 9 akıllı telefonları ya da iPhone SE 2 olarak gösterebileceğimiz yeni modeller için hazırlanan konsept tasarımı, telefon hakkında tasarım konusunda merak edilen tüm detayları ortaya çıkarıyor.

iPhone 8 Tasarımı Korunacak

Hazırlanan yeni konsept videosunda da üzerinde durulan nokta telefonların çerçeveli tasarımı. Tıpkı beklentilerde de olduğu gibi iPhone 8 akıllı telefonlarının kasa yapısının birebir olarak aynısının sunulacağı görülüyor. Konsept çalışmasında köşe kısımlarında dikdörtgen bir çerçeve yapısının olmadığı görülüyor.

Bunun yerine iPhone 8 akıllı telefonlarında olduğu gibi daha yuvarlar kenarlar dikkat çekecek. Kasa kısmında tek fark burası olmayacak. Bunun dışında dediğimiz gibi çerçeveli bir yapı sunulacak. Üst kısımda kameraların yer aldığı bir çerçeve bulunacak. Alt kısımda ise tek bir home tuşunun bulunduğu çerçeve yer alacak. Hem alt kısımda hem üst kısımda sunulacak olan çerçevenin dışında arka kısımda ise tek bir arka kameranın öne çıktığını görmek mümkün olacak.

Arka kısımda geniş ve dışa doğru çıkık tek bir arka kamera bulunuyor. Kameranın hemen yanında bir de flaş ışığının yer aldığını eklemek gerekiyor. Ön kısımda çerçeveli yapı, arka kısımda kameranın öne çıktığı tek tip tasarımın sunulduğunu göreceğiz.

iPhone 9 akıllı telefonları için paylaşılan detaylar şimdilik bunları işaret ediyor. Yeni konsept tasarımının ne kadar gerçeği yansıttığını ise Mart ayında görmek mümkün olacak. Mart ayında yeni serinin tanıtılmasının ardından fiyat konusunda nasıl bir aralık sunulacağını da öğreneceğiz. A13 işlemcilerini kullanacak seri hakkında detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

İLGİLİ HABER:  Apple ile Qualcomm Anlaştı! iPhone Yasağı Kalktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?