Uzun süredir beklenen akıllı telefon iPhone 8 hakkında yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Çok başarılı bir model olarak nitelendirilen ve bir hayli pahalı olacağı düşünülen yeni akıllı telefonun, son olarak renkleri konusunda bilgiler geldiğini gördük. Tüm analistler tarafından telefonların 3 farklı renk ile geleceği neredeyse onaylanmıştı. Şimdi ise telefonların üretimleri konusunda yeni bilgiler var. KGI analisti Ming-Chi Kuo tarafından üretime girdiği fakat sadece 2-4 milyon üretimin yetişeceği açıklamasından sonra, bu kez iPhone 8 akıllı telefonlarının üretim sırasında çekilmiş videolar paylaşıldı.

iPhone 8 Sonunda Geliyor

Video doğrudan Foxconn çalışanları tarafından çekilmiş olarak gözüküyor. Videonun içerisinde yer alan detaylara bakacak olursak, çalışanlar çoktan oluşturulmuş ve birleşimi yapılmış olan iPhone 8 modellerini hazırlıyor. Buna karşın üretimde ki miktar ve telefonların teknik detayları konusunda da özellikler herhangi bir özellik görülmüyor.

Foxconn çalışanlarının süratle hazırlıklarının yapıldığı görülen iPhone 8 üretim videosuna göre Apple’ın stok sorunlarını çözmek için iki katı üretime girdiği görülmekte. Daha önce analistlerden gelen detaylarda da benzeri iddiaların ortaya çıktığını ve Apple’ın üretimi arttırma çabası içerisinde olduğunu da biliyoruz.

Bu videolar gerçekse tüm soru işaretleriyle beraber iPhone 8 teknolojilerinin kesinleştiği ve üretimlerinin yetiştirilmeye çalışıldığını söyleyebiliriz. Videonun gerçekliği konusunda yorumu ise size bırakıyor. Öyle ki videoda hem Foxconn çalışanları hem de tesisin üretim bölümünün görüntüleri var. Bu iddia ile beraber iPhone 8 modelinin de beklenen tarihte tanıtılacağı kesinleşmiş kadar oldu.

İlginizi Çekebilir: iOS 11 Beta 1 ile iOS 11 Beta 4 Hız Testi (iPhone 5S)

İLGİLİ HABER:  Sınırlı Süre ile Ücretsiz 7 Muhteşem iPhone Uygulaması

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?