iPhone 8 ve Note 8 Ön Panelleri Olduğu İddia Edilen Görseller Yayınlandı

0
42

Genel olarak değerlendirdiğimiz zaman son yılların en hareketli sektörlerinden biri olan akıllı telefon sektörü, şu sıralar daha da hareketlenecek gibi gözüküyor. Öyle ki dev markaların amiral gemisi modelleri için artık çok kısa bir süre kaldı ve bu sene ekstra olarak birçok yeni amiral gemisi modeliyle karşı karşıya kalacağız. İlk olarak 23 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan Note 8 modeli başlandığı verecek. Bu modelin hemen arkasından 31 Ağustos tarihinde ise LG V30 serisi amiral gemisi akıllı telefonlar tanıtılacak. Çok kısa bir süre sonra tanıtılacak olan iki modelden sonra ise Huawei Mate 10 modelini göreceğiz. Bunun arkasından ise iPhone 8 modellerinin gelmesi gündemde. Tabi ki tüm bu modeller içerisinde en çok merak edilen seriler ile Note 8 ve iPhone 8 akıllı telefonları.

Note 8 Ön Paneliyle iPhone 8 Ön Paneli Karşı Karşıya

Samsung ve Apple’ın arasındaki yarış nedeniyle daha da yakından takip edilen iki yeni akıllı telefon, bu senenin yarışacak iki ana modeli olacak. Bir yanda Samsung’un Note 7 modeli sonrasında sorunları çözüp maksimum yeniliklerle sunacağı Note 8, bir yanda da Apple’ın 10.yıla özel bir model olarak sunacağı ve en büyük değişiklikleri yapacağı iPhone 8 modeli. Merakla beklenen yarış içinse ilk karşılaştırmalar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak her iki modelinde ön paneli olduğu iddia edilen görseller paylaşıldı.

Note 8 ve iPhone 8

İki modelinde ön panelinin yer aldığı belirtilen görsellerin paylaşılmasından sonra kısa bir karşılaştırmada yapılmadı değil. Bu görsellere göre bakacak olursak yeni modelde Note 8 akıllı telefonlarının ekran kısmının daha geniş olacağı ve bu ekran kısmında kavisli yapının korunacağı görülüyor. Tamamen çerçevesiz bir ekran kullandığı görülen Note 8 akıllı telefonlarının panellerinin de daha gelişmiş olduğunu göreceğiz.

Bunun yanı sıra iPhone 8 modeli olarak yayınlanan ön panelde de biraz daha küçük ekranların kullanıldığı görülecek. Bu modellerde Note 8 serisine göre küçük olan ekranların çerçevesinin ise daha belirgin olduğunu göreceğiz. Ayrıca iPhone 8 modelinde kavisli kenarların olmadığı görülüyor. Bakıldığında yine iki model arasındaki seçimlerin zevklere göre değişeceği düşünülüyor. Fakat kesin olan bir şey var, her iki modelde akıllı telefon dünyasında kalıcı yer edinecek ve kaliteleriyle öne çıkacak gibi duruyor. Tüm bu bilgileri birkaç ay sonra, tanıtımların geçmesinin ardından çok daha net bir şekilde öğrenmemiz mümkün olacak.

İLGİLİ HABER:  iPhone Batarya Sorununun Nedeni Ortaya Çıktı

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 Kablosuz Şarj Modülleri Görüldü

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?