iPhone 8 ve iPhone 8 Plus renk seçenekleri neler? (Hangi Renk Almalıyım?)

9
8228

Apple’ın geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya çıkardığı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ürünlerinden birini almayı düşünüyorsunuz ancak renk seçenekleri arasında karar veremiyor musunuz? iPhone 8 ve iPhone 8 Plus renk seçenekleri konumuz, size en uygun rengi seçme konusunda yardımcı olacaktır.

Apple yeni iPhone modellerini Altın, Gümüş ve Uzay Grisi renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sundu. Peki siz bu renk seçenekleri arasından hangisini tercih etmelisiniz?

Akıllı telefon renk tercihi konusunda dikkat etmeniz birkaç püf noktası var. Bu noktalara dikkat ettiğiniz takdirde, daha sonra pişman olmayacağınız bir renk tercih etmiş olacaksınız. Endişelenmeyin, bu konuda size yardımcı olmak için renk seçeneklerinin artılarını ve eksilerini bir araya getirdik.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Renk Seçenekleri

#1. Uzay Grisi

iPhone 8 Uzay Grisi

Bu bir klasik. Gizlilik istiyorsanız, Uzay Grisi’ni tercih edin. Telefonunuzu bir kılıf içine koyacaksanız veya insanların yeni iPhone 8’iniz olduğunu bilmesini istemiyorsanız, bu sizin en iyi renk seçeneğidir.

iPhone 8 on bolum

Ve siyah bir ön yüzey istiyorsanız tek seçenek bu. iPhone’unuzda bir sürü film veya YouTube videosu izleyecekseniz, videoları daha etkileyici hale getireceğinden, Uzay Grisi sizin için en iyi seçenektir. iPhone 8’in Uzay Grisi, iPhone 6’nın Uzay Grisi ile iPhone 7’nin Siyah’ı arasında bir renk tonuna sahiptir. Geçen yıl gördüğümüz mat siyah kadar karanlık olmasa da, geçmişin Uzay Grisi versiyonu kadar da açık renkli değil.

Tüm yeni iPhone’lar cam arka yüzeye sahip olduğundan, hepsinin çizilmesi an meselesi olacaktır. Ancak Uzay Grisi versiyonu arka tarafta daha koyu bir tona sahip olduğu için, Gümüş veya Altın renk seçenekleri kadar çizikleri saklayamayacaktır.

Doğrudan ışık altında bakıldığında, parmak izleri ve lekeler de görülecektir. Uzay Grisi seçeneğinde endişelenmenize gerek olmayan tek konu kiri belli etmemesi.

İLGİLİ HABER:  iOS 10.3.2'den iOS 10.3.1'e nasıl dönülür?

#2. Gümüş

iPhone 8 Gumus

Gümüş seçeneği ana akımdır. Beyaz ön yüz ile gelir ve her şeye ama her şeye sahiptir. Birden fazla kılıf kullanacaksanız, Gümüş en iyi seçenektir çünkü beyaz ön panel ve Home tuşunun çevresindeki gümüş yüzük, ne kadar korkunç veya üstten olursa olsun neredeyse her kılıfa uyum sağlayacaktır.

Yukarıda belirttiğim gibi Gümüş, çizikleri ve parmak izlerini gizlemek için en iyi işi yapacaktır. Beyaz ön yüzünden dolayı, Gümüş iPhone film izlemek için uygun olmayacak, ancak iPhone’unuzda okumaya zaman harcamak istiyorsanız harika olacaktır. Birçok web sitesi beyaz bir arka plana sahip olduğu için beyaz çerçeveye sahip olmak daha az dikkat dağıtıcı olur ve sayfalar daha geniş hissettirir.

#3. Altın

iPhone 8 Altin

Yeni Altın renk seçeneği, önceki Altın ve Rose Altın sürümlerinin birleşmesinden oluşur ve gerçekten muhteşem.

Cam arka yüzey nedeniyle, altın renk bazen bozulabiliyor ve bazı açılardan bakıldığında altından daha çok bakır rengi gibi görünüyor.

Kalabalıkta öne çıkmasını veya akıllı telefonunuzda lüks bir görünüm istiyorsanız, Altın sizin için en iyi seçenektir.

Dayanıklılık ve çizikler söz konusu olduğunda, Altın seçeneği Uzay Gri ve Gümüş arasında ortada bir yerdedir. Çizikleri Gümüş versiyon kadar saklamayacak, ancak Uzay Grisi iPhone 8’de olduğu kadar da belli etmeyecektir.

Hangi iPhone 8 veya iPhone 8 Plus rengini tercih etmelisiniz?

Renkler o kadar özel ki, en iyisi olarak tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir seçenek yok. Renk seçeneklerine bakın ve stilinize en uygun olanı seçin. Seçiminizi yapın ve geriye dönüp bakmayın. Seçtiğiniz renkten sıkılırsanız, görünümünü istediğiniz zaman değiştirecek bir kılıf kullanın.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Renk Seçenekleri Neler? (Hangisi Alınmalı)

9 YORUMLAR

  1. iPhone 8 plus Gümüş rengi güzel kullanıyorum ve memnun um renginden erkeklere tavsiyem gold almayın çünkü goldun etrafı pembe dir bayan işi rengi yani

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?