iPhone 8 ve iPhone 7s Plus Detayları Görüldü

0
62
iPhone 8

Sadece Apple için değil, teknoloji dünyası için genel olarak yeni bir dönem noktası olması beklenen 10.yıla özel iPhone modeliyle ilgili olarak detayları daha net elde etmeye başladık. Artık hazırlıklarının tamamlandığı ve bu nedenle de teknolojisinin de tasarımının da ortaya çıktığı düşünülen iPhone 8 akıllı telefonları hakkında gelen iddialar bir yana, diğer yeni iPhone modelleri hakkında da yeni iddialar gündemde. Özellikle markanın iPhone 7s ve iPhone 7s Plus akıllı telefonlarının daha arka planda kaldığı düşünülürken, son paylaşılan video ve görsellerde de bu modeller hakkında bilgiler ortaya çıktı. Hatta son paylaşılan videoda iki model karşılıklı olarak değerlendirildi.

iPhone 8 ve iPhone 7s Plus Karşı Karşıya

Winget tarafından paylaşıldığı açıklanan yeni bir videoda ortaya çıkan iki yeni akıllı telefonun tasarım detaylarının nasıl olacağı konusunda da daha kesin bilgiler veriliyor. Karşılaştırma videosu olarak karşımıza çıkan yeni seri akıllı telefonların tasarım detayları da net bir şekilde karşımıza çıkıyor. Videoda iPhone 7s Plus modelinin çok daha geniş bir ekrana sahip olduğu görülüyor.

Plus modeli bir hayli büyük bir akıllı telefon olarak görülürken bu modelin arka kısmının tamamen cam yüzeyinden oluştuğu görülüyor. Plus modelin ekran kısmında ise eski serilerden farklı bir tasarım olmadığını görüyoruz. iPhone 7 modellerinde gördüğümüz ön yüz tasarımına çok benzer bir tasarım söz konusu. Bunun yanında yeni modelin yan yana çift kamera kullanımına devam ettiği de görülmekte.

iPhone 8 akıllı telefonlarına geldiğimiz zaman ise beklenen tasarımın yine ortaya konulduğu görülüyor. Yeni seri akıllı telefonlarında yine arka kısmının cam olduğu görülmekte. iPhone 8 akıllı telefonlarının arka kısmında cam yüzeyi kullandığı görülen akıllı telefonların, arka kapağında bir parmak izi sensörü ise bulunmuyor. Bunun yanı sıra yine uzun süredir konuşulduğu gibi dikey çift kamera kullanıldığını da görmekteyiz. Geri kalan tüm detaylar için ise yazıda yer alan video incelemesini izleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 Akıllı Telefonları Touch Bar İle Gelebilir

İlginizi Çekebilir: Apple ve Qualcomm Davasında Son Nokta

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?