iPhone 8 Teknolojileri Netlik Kazanıyor

0
60
iPhone 8

iPhone 8 için otoritelerin son yaptığı açıklamaya göre, yeni telefon ulaşılması zor ama en iyi serilerden biri olacak. Hem stok konusunda hem de fiyat konusunda dikkat çeken modellerden biri olacak iPhone 8 akıllı telefonlarını bu kadar iddialı hale getirecek olan teknolojiler hakkında ise her geçen gün yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bir süredir üretimleri devam eden akıllı telefonların son paylaşılan görsellerine ve son iddialarını değerlendirelim.

iPhone Karanlıkta Yüz Tanıma Teknolojisi

Birkaç gün önce gelen yeni iddia iPhone 8 ön kameralarının ne kadar başarılı modeller olacağını adeta kanıtlar nitelikte. Öyle ki son paylaşılan bilgilere göre iPhone içerisinde kullanacağı teknoloji sayesinde karanlık ortamlarda bile yüz tanıması gerçekleştirebilecek. Ön kamera bunun için üst düzey teknolojilere sahip olacak. İçerisinde kullanılacak olan 3D sensörler adeta kameraların gerçek dünyayı algılamasını sağlayacak. Tabii ki güvenlik konusunda kameraların çok daha başarılı olduğunu göreceğiz. Çevresini daha iyi algılayan ve kullanıcının yüzünü çok daha iyi algılayan bir kamera, güvenlik konusunda atılan ilk adım olacak. iPhone 8 sonrasında yüz tanıma kilidi böylelikle tanım değiştirmiş olacak.

iPhone 8 Yüz Tanıma

iPhone 8 Kılıfları Ortaya Çıktı

Bir başka bilgi ise yeni seri akıllı telefonların tasarımları hakkında. Artık iPhone 8 telefonlarının tanıtımlarını neredeyse kesin olarak biliyoruz. Ön kısımda geniş ekran kullanımı ve arka kısımda da cam yüzey. Bu tasarımı destekleyen ve çift kameraları da ortaya koyan yeni görseller ise telefonların kılıflarıyla ortaya çıktı. Spigen tarafından hazırlanmış olan kılıf kataloğunun paylaşılmasıyla beraber yeni seri akıllı telefonların tasarımları da daha net bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

iPhone 8

Tüm bu iddialar iPhone 8 akıllı telefonlarının bir yandan tasarımlarının kesinleşmesini sağlarken bişr yandan da iPhone 8 akıllı telefonlarının yeni teknolojileri hakkında bilgilerin elde edilmesini sağlamış durumda. Daha öncede paylaştığımız bilgilere bunları da eklediğimiz zaman hem tasarım beklentisinin ana kaynaklarıyla oluştuğunu hem de iPhone 8 teknolojilerinin netlik kazanmaya başladığını görüyoruz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 Hareket Algılama ve Yüz Tanıma ile Geliyor

İlgiinizi Çekebilir: iOS Skype Güncellemesi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?