iPhone 8 Tanıtımı İçin Tarih Geldi

0
67
iphone 8 Blush Gold

Akıllı telefonların, en çok beklenen modellerinden biri olan iPhone 8 akıllı telefonları için geri sayım hızla devam ediyor. Yeni akıllı telefonların özellikleri bir bir ortaya çıkıyor olsa da resmi tanıtı hala ne zaman yapılacağı konusunda bir bilgi verilmemişti. Sadece telefonların üretiminde herhangi bir sorun olmaması durumunda Eylül ayı içerisinde tanıtılmasının gündeme geleceği belirtilmişti. Şimdi ise merakla beklenen serinin ne zaman yayınlanacağı konusunda net bir tarih ortaya çıktı. iPhone 8 akıllı telefonların resmi tanıtım tarihi olarak gösterilen, Apple etkinliği için açıklanan tarihe ve detaylara geçelim.

iPhone 8 Ne Zaman Tanıtılacak?

Bu iddialar doğruysa yeni seri akıllı telefonların tanıtım tarihi 12 Eylül olacak. Beklendiği gibi Eylül ayı içerisinde tanıtılacak olan yeni akıllı telefonların, net tarihinin de 12 Eylül olması bekleniyor. 12 Eylül tarihinde yapılacak tanıtımla beraber öne çıkacak olan model iPhone 8 akıllı telefonları olsa da markanın tek tanıtımının da bu olmayacağı belirtiliyor.

iPhone 8

Bunun dışında Apple Watch 3 akıllı saatlerinin tanıtımının da yine 12 Eylül tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte ortaya çıkması bekleniyor. Tüm bunlar bir yana yeni modellerin, ön sipariş kısmında ise 15 Eylül tarihinin gösterildiğini belirtelim.

15 Eylül tarihinde açılan ön siparişlerin stok sınırı olacak mı? Bilgimiz yok. Fakat bu çizelgeye göre net satış tarihinin 22 Eylül olduğunun üzerinde duruluyor. Durum böyle olunca herhangi bir stok sorununun yaşanmayacağı düşünülüyor. Tanıtım tarihinin bu kadar yakın bir zaman için iddialara yansıması, Apple’ın çok kısa bir süre sonra tarihi açıklayacağını da gösteriyor. Bakalım net tarih ne zaman açıklanacak?

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 Teknoloji Netlik Kazanıyor

İLGİLİ HABER:  Yeni iPhone Dokunarak Uyandırma ve Hızlı Şarj Özelliği İle Gelecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?