iPhone 8 Tanıtım Tarihi İçin Benjamin Geskin Açıklaması {Apple Açıklaması-Güncellendi}

0
63

IFA 2017 etkinlikleri devam ederken birçok yeni seri akıllı telefonun tanıtılmaya başladığını gördük. Apple’ın sektördeki en önemli rakiplerinin de bir bir yeni seri akıllı telefonlarını tanıtması sonrasında gözler tamamen Apple’a çevrildi. Apple’ın ise iPhone 8 akıllı telefonları için artık son noktaya geldi. Bu konuda yapılan önemli bir açıklama ise yeni seri akıllı telefonların tanıtım tarihi için net bilgilerin ortaya çıkmasını sağladı. Bu konuda son bilgi ise Benjamin Geskin verdi. Peki, iPhone 8 akıllı telefonları ne zaman çıkış yapacak?

iPhone 8 Eylül’ün İkinci Haftası Tanıtılacak

Daha önce yaptığımız haberlerde yeni akıllı telefonların çıkış tarihi hakkında önemli bilgiler verilmişti. Telefonların 12 Eylül tarihinde tanıtılacağı iddia edilmişti. Fakat bu bilginin hangi kaynaktan geldiği açıklanmadı. Konu hakkında en önemli açıklama ise Benjamin Geskin tarafından geldi. Daha önce iPhone 8 açıklamalarıyla gündem olan Benjamin Geskin, bu kez çıkış tarihinin de içinde olduğu bir dizi önemli bilgi verdi.

iPhone 8

Buna göre yeni seri akıllı telefonların 12 Eylül tarihinde tanıtılacağı kesinleştiği belirtiliyor. Sadece iPhone 8 akıllı telefonları değil, bunun yanında iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerinin de 12 Eylül tarihinde tanıtılacağı belirtildi. Benjamin Geskin açıklamasına göre bu tarihler İngiltere’de bulunan bir operatör firması tarafından da onaylandı.

Bunun dışında tanıtımın hemen sonrasında da ön siparişlerin açılacağı ve ön siparişlerin de 15 Eylül tarihinde kesin olarak başlayacağı belirtildi. Ön siparişlerden daha da öteye giden ünlü isim, resmi çıkış tarihinin ise 22 Eylül olacağını da belirtmiş. Bu süreler için çok beklemeye gerek kalmayacak. Eğer iddialar doğruysa Apple’ın resmi açıklaması önümüzdeki hafta içerisinde gelmiş olacak.

Güncelleme

Tüm bu iddiaların hemen sonrasında akşam saatlerine doğru Apple tarafından bir doğrulama haberi geldi. iPhone 8 tanıtımı ne zaman yapılacak derken, Apple’ın 12 Eylül tarihli bir etkinliğinin davetiyeleri paylaşıldı. Böylelikle Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonlarının tanıtım tarihi de kesinleşmiş oldu. Davetiyelerin resmi belge olarak gösterildiğini de belirtelim. Yani kesin olarak 12 Eylül tarihinde yeni iPhone modellerini göreceğiz.

İLGİLİ HABER:  iPhone Xr Detaylı İnceleme

iPhone 8

İlginizi Çekebilir: iOS 11 Beta 8 vs iOS 10.3.3 Hız Testleri

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?