iPhone 8 Serisinin Renkli Kılıfları Gözüktü

0
86
iPhone 8 renkli kılıfları

Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonlarının üretime girdiğini gösteren kanıtların ardından, bir haftalık bir süreç içerisinde yeni iPhone modelleri için çok kapsamlı bilgiler gelmeye başladı. Telefonların tanıtıma hazırlanmasının yanı sıra markanın, yeni seri akıllı telefonlarında yer alacak sistemler hakkında çok daha fazla bilgi ortaya çıkmaya başladı. Parmak izi teknolojilerinden tutunda yeni seri akıllı telefonların kasa boyutlarına kadar hemen her bilgi sıklıkla yayınlanmaya başladı.

Tüm bunlar ve yeni seri iPhone teknolojilerinden sonra, şimdi ise yeni seri akıllı telefonların kılıfları ortaya çıktı. iPhone 8 resmi kılıfları olarak adlandırılan ve renkli tasarıma sahip olduğu görülen kılıflarda beklentileri bir kez daha değiştirdi.

iPhone 8 Kılıfları Gerçek Mi?

Weibo tarafından paylaşılan yeni görsellerle beraber ortaya çıkan iPhone 8 renkli kılıflarının, bugüne kadar yayınlanan kılıflardan ise büyük bir farkı olduğu belirtiliyor. İddialara göre bu kılıflar markanın kendi hazırladığı resmi kılıflar. Bu nedenle şimdiye kadar gelen bilgilerden se bu kılıfların daha fazla önemsendiğini de belirtelim.

iPhone 8 renkli kılıfları

iPhone 8 renkli kılıfları olarak karşımıza çıkan ürünlerin özellerine bakalım. Silikon malzemeden üretildiği belirtilen yeni ürünlerin dikey kamera boşluğu bulundurduğu görülüyor. Fakat kısa süre önce paylaşılan yeni iPhone görsellerinde yer aldığı gibi arka kısımda bir parmak izi sensörü bölümü yok. Bunun yerine arka kısımda Apple logosu olduğu ve bu bölümün tamamen kapalı olduğu görülüyor.

iPhone 8 renkli kılıfları

Eğer iddia gerçekse ve bu kılıflar Apple’ın resmi kılıflarıysa o zaman kısa süre önce gelen tasarım iddiaları yalanlanmış olacak. Bunun dışında kılıflarda kullanılan renklerin yeni iPhone modellerinin renkleri olacağı iddiası da var. iPhone 8 renklerine göre kılıfların uyumlu olarak satılacağı iddiası, telefonların renginin konuşulmasının ana nedenleri arasında.

İlginizi Çekebilir: iOS 11 Public Beta 4 Yayınlandı

İLGİLİ HABER:  iOS 10.3.2 beta 5 Sadece 3 Gün Sonra Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?