iPhone 8 akıllı telefonlarının tanıtılmasının üzerinden tam olarak 1 ay geçti. Yeni akıllı telefonların tanıtımı üzerinden geçen bu süre boyunca, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonları birçok ülkede satışa da çıkarıldı. Fakat telefonlar her ne kadar birçok ülkede satışa çıkarılmış olsa da ülkemizde yeni seri akıllı telefonların satışı bir türlü başlamadı.

Bu konuda resmi açıklamanın da bir hayli gecikmesi nedeniyle, iPhone 8 bekleyişi epey bir uzadı. Fakat ortaya çıkan son bilgiler ülkemizde de iPhone 8 bekleyişinin son bulacağını gösteriyor. Daha önce haberlerimizde telefonun ülkemiz genelinde 20 Ekim tarihinde satışa çıkacağından söz etmiştik. Şimdi ise GSM operatörlerinin haberleri gelmeye başladı.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus

iPhone 8 Ön Siparişleri Açılıyor

İlk olarak Türk Telekom tarafından duyurulmuş olan ön siparişlerin hemen sonrasında bu kez Turkcell ön sipariş açıklamasını yaptı. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonlarının yarın Turkcell üzerinden ön siparişe açılacağı açıklandı. Ön siparişlerin açılmasının ardından kullanıcıların telefonları almaları için kayıt oluşturmaları sağlanacak.

Telefonların teslim edilmesi için ise yine 20 Ekim tarihi gösterildi. Fakat ilginç olan bir detay daha var yarın ön kayıtların açılacağı açıklanmış olsa bile henüz iPhone 8 modelinin net Türkiye fiyatı açıklanmadı. Aynı zamanda Türk Telekom tarafından da ön kayıtların açıldığını ve fiyatların net olarak açıklanmadığını da belirtelim. Fiyatların ne zaman açıklanacağı ise merak konusu.

İlginizi Çekebilir: iOS 11.0.3 Yayınlandı. Neler Değişti?

İLGİLİ HABER:  Yeni iPhone Modellerinde Daha Hızlı Şarj Desteği Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?