Apple’ın 10.yılına özel olarak satışa çıkaracağı yeni iPhone modeli iPhone 8 için Apple kapsamlı bir çalışma başattı. Telefonda yer alacağı düşünülen tasarım değişiklikleri, buna ek olarak teknik özellikler konusunda birçok yeniliğin yapılacağının ortaya çıkması derken açıklanan tüm bilgilerle beraber Apple’ın sıkı bir çalışma yaptığını da net bir şekilde görebiliyoruz. Henüz yeni yeni detayları belli olmaya başlayan iPhone 8 serisinde ise Apple’ın daha önce yakalayamadığı kadar da başarı yakalayacağı iddia edilmişti. Tüm tasarım değişiklikleri ve tüm teknik değişimlerle beraber satış rekoru iddialarına bir yenisi daha eklendi.

iPhone 8 Satış Rekoru Beklentileri

Sadece şu ana kadar ortaya atılan iddialar değerlendirildiğinde bile iPhone 8 modelinin Apple’ın en farklı modeli olduğunu net bir şekilde söylemek mümkün. Tabi buna ek olarak OLED ekran kullanılacağı kıvrımlı ekran geleceği gibi açıklamalarında da ardından iPhone 8 modelinin Apple’ın en beğeni toplayacak olan modeli olacağı düşüncesi de yayılmaya başladı.

Oluşan bu düşünce ile beraber yapılan son anketlere göre Apple’ın gerçekten bir satış rekoru kırması da beklenmeye başladı. Zira iPhone 7 satışlarında eski serilere göre düşüş olması ve Apple’ın ana değişiklikleri bu seride yapacağının açıklanmasıyla beraber iPhone 8 satışlarının iPhone 7 satışlarını katlayacağı düşüncesi hakim olmaya başladı. Tüm bu iddialar ne kadar doğru? Apple ne kadar başarı elde eder? Şimdilik yorum yapmak zor olsa da iPhone 8 serisinin uzun süre daha konuşulacağı da bir gerçek.

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 Hakkında Son Bilgiler ve Fiyatlar

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?