iPhone 8 nasıl olacak? Konsept tasarımlar

0
199

Apple ürünlerini takip eden bir çok kullanıcı ve bir çok analist, gelecek yılın İPhone’u olacak bu telefonu çok özel bir cihaz olarak görüyorlar. Bunlardan birçoğu, çıkacak bu telefonu iPhone 8, iPhone X veya iPhone Pro olarak isimlendirmeye başladılar bile.  iPhone 8 için yapılmış patent başvurusundan bu telefonun neye benzeyeceği ortaya çıktı.

iPhone 8 silindirik bir telefon olarak düşünülüyor.  Curved olarak da tarif edilen bu tasarım iPhone 8 de biraz daha göze batacak gibi. Çünkü hem arka panel hem de ön panel curved olarak tasarlanmış. iPhone 8 in arka kısmında dual kamera olması düşünülüyor. Bakıldığında HTC One M8 telefonunu andırıyor. Bazıları ise iPhone 8 ‘in bu tasarımını Huawei Honor 6 Plus modeline benzetiyor. Bu tasarımda flaş özelliğinin yerleşimi beni cezbetti doğrusu.

Kenarları özellikle Samsung Galaxy S7 Edge’den ilham alınmış gibi duruyor. Apple yıllardır bu görünümün patentini elinde bulunduruyordu. Bu yüzden tasarım konusunda yasal bir sıkıntı olmayacak gibi görünüyor.

İLGİLİ HABER:  Apple Gelir Rekoru Kırmaya Hazırlanıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?