iPhone 8 Mi Galaxy S8 Mi Daha Ucuz Olacak?

  0
  43
  iphone 8 mi galaxy s8 mi

  Akıllı telefon dünyasında çok kısa bir süre sonra sıkı bir çekişme gündeme gelecek. Aslında hemen her sene aralarındaki rekabet ile öne çıkan iki marka Samsung ve Apple’ın bu sene daha önce hiç olmadığı kadar rekabetli bir ortaya giriş yapacağı belirtiliyor. Şöyle ki Note 7 olayından sonra Samsung’un ilk amiral gemisi olması sebebiyle Samsung Galaxy S8 akıllı telefonlarının beklenmedik derecede iyi özelliklere sahip olacağı düşünülüyor. Bu şekilde Samsung Note 7 olayını unutturmuş olacak. Haliyle şimdiye kadar ki en başarılı Samsung akıllı telefonlarını görmüş olacağız.

  Aslında benzer bir durum Apple içinde geçerli. Apple’ın yeni akıllı telefonları olan iPhone 8 akıllı telefonlarında ise markanın telefonlarında ise markanın ilk kez OLED ekran kullanacağı, en önemlisi ise yeni iPhone 8 akıllı telefonların iPhone 10.yıl modeli olması gibi ekstra birçok detay Apple’ın da yeni seri akıllı telefonları için maksimum yenilik ve maksimum başarı elde edeceği düşünülüyor.

  Hangi Marka Öne Çıkacak?

  Tarafsız yanaşacak olursak her iki model içinde oldukça başarılı akıllı telefonların kullanıcılarla buluşacağını söyleyebiliriz. Hem Apple hem de Samsung akıllı telefonlarında her iki serinin de piyasayı silip süpürmesi bekleniyor. İkisi arasında tercih yapılırken ise ana hatları ile dikkat edilecek olan birkaç nokta olacak. Bu noktaların başında ise telefonların fiyatı geliyor. Büyük bir çoğunlukla kullanıcıların iki telefon arasındaki fiyat farklarını önemseyecekleri ve seçimlerinde bu kriterlerin etkili olacağı belirtiliyor.

  iphone 8 mi galaxy s8 mi önde
  iphone 8 mi galaxy s8 mi

  Peki ama hangi telefon daha ucuz olacak? Bu sorunun cevabını vermek oldukça zor. Her iki telefonun da çok yüksek 4000 TL gibi rakamların üzerinde satışa çıkması bekleniyor. Fakat net rakam yok. Çarşamba günü tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S8 akıllı telefonları için düşünecek olursak 4.000 TL gibi bir rakam konuşuluyor. iPhone 8 akıllı telefonlarında ise iddialar doğruysa 5.000 TL gibi rakamları göreceğiz. Arada bu kadar fark olması tabi ki Samsung’u öne çıkaracaktır. Daha önce tanıtılacak ve daha önce piyasaya sürülecek olması da cabası. Böyle bakıldığında Samsung önde. Ama net yorum için henüz erken.

  YORUMLAR

  Lütfen yorumunuzu girin:
  İsminiz nedir?