iPhone 8 Kullanım Kılavuzu Ortaya Çıktı

0
356

Apple’ın akıllı telefonlarının çıkışı için geri sayımın başladığını gösteren birçok işaret ortaya çıkmaya başladı. Şimdiye kadar iPhone 8 modeli için fabrika çizimlerinin ortaya çıktığı, ön panelin ortaya çıktığı ve hatta genel tasarım ortaya çıktığını gösteren birçok paylaşım yapılmıştı. iPhone 8 akıllı telefonları için yapılan paylaşımlarla beraber beklenen bir tasarım fikri oluştuğunu da gördük. Fakat tüm bunlara karşın yeni akıllı telefonların hala üretime girdiğini gösteren bir kanıt yok. En azından şimdiye kadar yoktu. Son yapılan paylaşımlar sonrasında ise yeni modelin gerçekten üretime girdiğini gösteren en büyük kanıtla karşı karşıya kaldık. Peki, iPhone 8’in üretime girdiği gösteren paylaşım nasıl bir detayı ortaya çıkardı?

iPhone 8 Kullanım Kılavuzları Hazır

Söz konusu paylaşımda iPhone 8 akıllı telefonları için hazırlanmış olan bir kitapçık görülüyor. Hazırlanan bu kitapçığın yeni akıllı telefonların kullanımı hakkında bilgiler içerdiğini de belirtelim. Hemen hemen her telefonda gördüğümüz ilk kurulumu anlatan, hat girişlerini anlatan ve genel bilgileri veren kitapçıklardan olduğu belirtilen görüntülerin, telefonların hat yuvasını gösterdiğini de görüyoruz.

iPhone 8

Hat girişi için çok sık kullanılan kilitli sistemi kullanacağı ve bunun için kullanıcılara bir aparat vereceği görülen Apple’ın, kılavuzları hazırlamış olması üretime girdiğini de gösteren en büyük kanıt olarak dillendiriliyor. Tabi ki kılavuz üzerinde beklendiği gibi yazıların olmaması ve iPhone 8 ifadesinin bulunmaması biraz kafaları karıştırıcı bir detay.

Bunun yanı sıra paylaşım hem tedarikçi kaynaklı olduğunun açıklanması hem de yeni kılavuzların henüz dillere göre doldurulmadığının ve görsel taslaklarının hazırlandığının belirtilmesi, soru işaretlerini de biraz gidermiyor değil. Yine de yeni modelin daha ne gibi ayrıntıları olacağını ve gerçekten üretime girip girmeyeceğini gösteren %100 kanıt elde edebilmiş değiliz. Fakat şunu da eklemeden geçmeyelim, şimdiye kadar ki en net görsel, daha doğrusu en inandırıcı görsel bu paylaşım oldu. Şimdi merak edilen konu Apple’ın bu belgeleri ne zaman net olarak doğrulayıp, tanıtımı yapacağı.

İLGİLİ HABER:  iPhone, 2017 Yılını Zirvede Kapattı

İlginizi Çekebilir: Apple Park İçin Harika Görseller Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?