iPhone 8 İle iPhone 7s Kasaları Farlı Mı Olacak?

0
45

Apple’ın bu sene içerisinde üç farklı model ile karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Bu modellerin iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus olması bekleniyor. Hemen her akıllı telefonunda çok daha yüksek bir performans ortaya konulması beklenen yeni seri akıllı telefonlarda ne gibi sistem özelliklerine yer verileceği konusunda ise her geçen gün yeni iddialar gündeme gelmeye devam ediyor.

İlk olarak Apple’ın 10.yıla özel model olacak olan yeni seri akıllı telefonu iPhone 8 için iddialar gündeme gelmeye başlamış ardından ise diğer serilerden haberler gelmeye başlamıştı. Bu noktada yeni seri akıllı telefonlar için son ortaya atılan iddialar ise kasa yapısı konusunda oldu. Şöyle ki Apple’ın iPhone 8 serisinde farklı iPhone 7s serisinde farklı kasa kullanması bekleniyor.

iPhone 8 Çelik Kasalı Akıllı Telefon Olacak

Bu noktada ilk olarak iPhone 8 akıllı telefonları için iddialar gündemde. İddialara göre iPhone 8 akıllı telefonları çelik kasalı akıllı telefonlar olacak. iPhone 4 serisinde gördüğümüz gibi çelik kasalı modellerle karşımıza çıkacak olan serinin ne gibi ayrıcalıklara sahip olacağı da netlik kazanmış değil.

iPhone 8 akıllı telefonları

Paslanmaz çelik kasa ile beraber gelirse iPhone 4 akıllı telefonlarında görmeye alıştığımız bir tasarımı görebileceğimiz akıllı telefonlar hakkında çelik kasa iddiaları gündem olsa da diğer model olan iPhone 7s serisi için farklı bir iddia gündemde.

iPhone 7s Alüminyum Kasa İle Mi Gelecek?

Yine Apple’ın üst düzey akıllı telefonlarından biri olacağı düşünülen iPhone 7s serisinin ise çelik kasalı değil alışıldığı gibi Alüminyum kasalı akıllı telefonlar olacağı konuşuluyor. İddialara yansıyan detaylara göre iki model arasında neden kasa farkının ortaya çıktığı ise gizemini koruyor.

Sadece iddialarda yer alan detaylara göre şöyle bir durum olduğunu belirtelim söz konusu iPhone 8 akıllı telefonları 10.yıla özel model olduğu için özel paslanmaz çelik kasa ile geleceği diğer modellerin ise devam serisi olduğu için yine alüminyum kasaya devam edeceği konuşuluyor. Bakalım bu iddialar doğruluk kazanacak mı?

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?