iPhone 8 İddiaları Nerden Gelmeye Başladı?

0
76

Apple’ın iPhone serisi akıllı telefonlarının 10.yılına özel bir model ile piyasaya çıkması için markanın çalışmaları başladı. Muhtemelen hatta büyük bir ölçüde 2017 yılında çıkması beklenen yeni seri akıllı telefonların çıkmasına bu kadar uzun süre olmasına karşın Apple’ın yeni seri iPhone 8 telefonlarının detayları ise belli olmaya başladı. Henüz net bir şekilde açıklama yapılmada ki elbette ki ama Apple’ın bu seride birbirinden güzel özellikle kullanacağı haberleri yapılmaya başlanmıştı. İlk olarak yeni tasarım için OLED ekran iddiası, hemen arkasından ise yeni nesil ekranlarla beraber cam kasa gelecek iddiası. Son olarak artık Home tuşunun bulunmayacağının belirtilmesiyle gözler Apple’a çevrilmişti.

Apple Telefon Hakkında Bilgiler Mi Veriyor?

Hemen hemen tüm teknoloji otoritelerinden aynı özelliklerin kullanılacağının açıklanmasının hemen ardından ise gözler bir kez daha Apple’a çevrildi. Zira bu kadar net bir şekilde hemen hemen aynı özellik açıklamalarının yapılmasıyla beraber bu bilgileri kimin teknoloji dünyasına yaymaya başladığı da merak konusu oldu. Zira Apple’ın iPhone 8 serisi çıkışını yapmadan önce hiçbir ilgi vermeme kararı aldığı belirtilmişti.

iPhone-8-tasarım

Fakat yeni telefonun özellikleri hakkında bu kadar çok bilginin elde edilmesi Apple acaba yeni akıllı telefonu için açıklamamı yaptı sorularını da akla getirdi. Hemen belirtelim Apple’ın böyle bir uygulamaya gitmediği düşünülüyor. Her ne kadar yeni telefonun tasarımıyla ilgili herhangi bir detayın paylaşılmamasına rağmen bu bilgilerin ise Apple çalışanlarından verildiği belirtiliyor.

Tasarım Değişiklikleri Kesin Mi?

Ortaya atılan tüm bu iddialar ile beraber markanın yeni seri akıllı telefonlarının tasarımları ile ilgili verilen detaylarında doğruluğu daha bir netleşmiş oldu. Tanıtımdan önce kesin olarak yorum yapmak yine de zor olsa da Apple’ın iPhone 8 serisinde mutlaka tasarım değişikliklerine gideceği neredeyse kesin. Önemli olan nokta ise yapılacak olan bu tasarım değişikliklerinin ne kadar söylenen tasarım özellikleri ile ilişkili olacağı oldu. Zira iPhone 7 serisinde de benzeri bir durumun yaşandığını da biliyoruz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here