iPhone 8 için Yeni Renk Seçeneği: Siyah Ayna

0
68
iPhone 8 Siyah veya Gümüş ayna

Apple’ın iPhone 8 modeli için şimdiye kadar hep tasarım detaylarıyla ilgili bilgiler paylaşıldı. Telefonların tasarımlarının nasıl olacağı, çift arka kameranın yerleşimi, kullanılacak olan ön panelin detayları derken, iPhone 8 tasarımlarını aşağı yukarı şekillendirdik. Şimdi ise tüm bunlardan sonra yeni iPhone modelinin renk seçenekleriyle ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı.

Bu kez yeni seri akıllı telefonların yepyeni bir renk seçeneğiyle beraber geleceği açıklandı. Ünlü analist Kuo, Benjamin Geskin gibi isimler tarafından paylaşılan yeni renk seçeneğiyle beraber yeni iPhone modelinin renk seçeneği de ortaya çıkmış oldu. Bu kez ne pembe ne altın ne de mavi rengi üzerinde duruluyor. Bu kez iddialarda yer alan renk siyah ayna adı verilen bir renk.

iPhone 8 Siyah ve Gümüş Ayna Renkleriyle Geliyor

Benjamin Geskin tarafından yapılan paylaşımla beraber iPhone 8 Siyah veya Gümüş ayna rengiyle gelecek. Daha önce görmediğimiz renk, iPhone 8 modelinin bir hayli satış elde etmesine neden olabilir. Özellikle ayna özelliğinin hem kablosuz şarj konusunda özel bir artısı olacağının hem de çok daha şık bir tasarım ortaya koyacağını da söylemek yanlış olmaz. iPhone 8 Siyah veya Gümüş ayna konusunda henüz bir doğrulama yapılmış değil. Buna karşın Apple’ın yeni modellerinde kesinlikle renk değişimi yapacağı da biliniyor.

iPhone 8 Siyah veya Gümüş ayna

Haliyle iPhone 8 Siyah veya Gümüş ayna renk modellerinin geleceği iddiası beklenen rengin çok daha iddialı olacağını gösteriyor. Henüz tanıtım yapılmadığı için kesin olarak bu rengin gelip gelmeyeceğini konusunda bilgimiz olmadığı gibi uzun süredir konuşulan 4 yeni rengin de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacağını söyleyebiliriz.

iPhone 8 Siyah veya Gümüş ayna

iPhone 7 modelinde gelen jet black renk seçeneklerinin oluşturduğu etkiyi düşünecek olursak iPhone 8 Siyah veya Gümüş ayna modelleri gelecek olursa, yeni bir satış rekoruyla karşı karşıya kalabiliriz.

İLGİLİ HABER:  Apple Kampüs 2 İnşaatından Son Görüntü (12 Mayıs)

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?