iPhone 8 için Tüm Detayları Gösteren Yeni Video

0
44

Son yılların en çok beklenen akıllı telefonu olarak öne çıkan iPhone 8 için sürekli detaylar gelmeye devam ediyor. Birkaç aydır gelen bilgilere bakacak olursak iPhone 8 akıllı telefonlarının genel olarak tasarımlarının şekillendiğini de söylemek gerekiyor.

Tıpkı diğer iPhone modellerinde olduğu gibi telefon çıkmadan gelen tüm bilgiler artık tasarımında netlik kazandığı düşünen birçok nokta var. iPhone 8 modeli için paylaşılan görsellere bakacak olursak genel olarak dikey çift arka kamera, cam yüzey, tam ekran teknolojisi, çerçevesiz tasarım gibi detayların netlik kazandığını görüyoruz. Şimdiye kadar görsellerde hep bu detaylar üzerinde durulurken şimdi ise netlik kazanan tasarım ölçüsünde yeni bir video yayınlandı.

iPhone 8 Nasıl Olacak?

Şimdiye kadar yayınlanmış olan en net iPhone 8 görüntüleri olarak değerlendirebileceğimiz yeni video, telefonun tüm detaylarını ortaya koymakta. Yine OneLeaks ve Tiger Mobiles tarafından yayınlanan videoda, iPhone 8 olduğu iddia edilen telefonun tüm detayları konuşuluyor. Telefonun ölçüleri içinse 143.5 mm X 71 mm X 7.5 mm değerleri veriliyor.

Yine çift arka kamera ve dikey yerleşim, cam yüzey ve çerçevesiz ekran üzerinde detaylanan telefonun daha önce gördüğümüz iPhone tasarımlarından ekran kısmında bir hayli ayrıldığı gözüküyor. Sadece kamera detaylarına bile baktığımızda çok daha profesyonel bir model olacağı görülen iPhone 8 akıllı telefonlarının parmak izi sensörü kısmında ise ekrana entegre parmak izi kullanımı yaptığı görülmekte.

Ekran yüzeyinde yer alan parmak izi sensörleri sayesinde hem daha geniş bir kullanım alanı hem de daha şık bir tasarım elde edildiğini de görüyoruz. Şimdilik yeni modellerin nasıl ve ne zaman tanıtılacağı konusunda çok net bilgilerimiz yok fakat az stokla olsa da iPhone 8 tanıtımının Eylül ayında yapılması planlanıyor. En azından ilk iddialar bu yönde.

İlginizi Çekebilir: iOS 10.3.3 Beta 5 Yayınlandı 

İLGİLİ HABER:  Galaxy S9 Mu? iPhone X Mi? Hangisini Almalıyım? Detaylı Karşılaştırma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?