iPhone 8 için Sona Gelindiğini Gösteren Yeni Görseller

0
73
iPhone 8 Görselleri
iPhone 8 Görselleri

iPhone 8 akıllı telefonları için görseller gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni seri akıllı telefonların sistemlerinin ne şekilde olacağını gösteren görsellerin yayınlandığını görmüştük. Geskin tarafından yayınlanan görsellerde iPhone 8 akıllı telefonlarının parmak izi sensörleri hakkında detaylı bir bilgilendirme yapılmıştı. Apple’ın resmi kaynakları tarafından bir türlü doğrulanmayan görsellerle beraber iPhone 8 akıllı telefonlarının baştan sona değişeceğini de görmüştük. Tüm bunlar bir yana dursun son olarak ise iPhone 8 akıllı telefonları için yeni görseller yayınlandı.

En Net iPhone 8 Görselleri Görüldü

Bu kez sadece bir kaynaktan değil birçok kaynaktan gelen bilgilerle beraber yeni görseller paylaşıldı. Şimdiye kadar gerçeğe en yakın olduğu iddia edilen iPhone 8 görselleriyle beraber telefonların tam anlamıyla nasıl bir sisteme sahip olacağı da ortaya çıkmış oldu. Paylaşılan görsellere bakacak olursak yeni seri akıllı telefonların arka kısmıyla ilgili olan bilmece ise devam ediyor.

iPhone 8 görselleri

Yayınlanan yeni görsellerde de arka kısımda bir bölüm ayrıldığı görülse de bu bölümün sadece logo mu yoksa parmak izi sensörlerinin de bulunduğu bölüm mü olduğu ise belli değil. Tabi ki yine dikey çift kamera kullanımı yapıldığı görülen yeni görsellerde ön kapakta ise kesintisiz bir ekran ve Home tuşu gibi fiziksel tuşu olmayan bir tasarıma gidildiği net bir şekilde görülüyor. Ayrıca bir kılıfla beraber de görselleri paylaşılan akıllı telefonların, bu tasarımının ne kadar gerçek olacağı ise merak konusu.

iPhone 8 görselleri

iPhone 8 Ne Zaman Doğrulanacak?

Tüm bunlarla beraber iPhone 8 akıllı telefonlarının tasarımlarının doğrulanacağı tarih için Eylül ayı gösteriliyor. Eylül ayı içerisinde yenilenmiş akıllı telefonların tanıtımının yapılması beklenirken çıkışın ise yine Eylül sonunda yapılması da bekleniyor.  

iPhone 8 görselleri

İLGİLİ HABER:  Speedtest iOS İçin Yeni Dönem

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?