iPhone 8 Gerçekten Rekor Bir Ücretle Gelebilir

0
48
iPhone 8

Akıllı telefon dünyasının en çok beklenen etkinliklerinden biri olan MWC 2017 etkinliği geçtiğimiz günlerde sonlandı. Etkinlik boyunca birçok yeni akıllı telefon modeli piyasa çıkmış oldu. Piyasaya çıkan tüm akıllı telefonlar içerisinde ise iPhone 7 Plus serisini geride bırakacak teknolojilere sahip olan akıllı telefonları bile gördük. Tüm bu yeni teknolojilerin ortaya çıkmasından hemen sonra ise gözler artık neredeyse tamamen Apple’a çevrilmiş durumda. iPhone 8 serisi yeni amiral gemileri ile tüm bu telefonları geride bırakması beklenen Apple’ın söz konusu akıllı telefonları için yeni iddialarda bir bir gelmeye devam ediyor.

iPhone 8 Fiyatları Rekora Koşabilir

Tüm bu iddialardan sonra iPhone 8 akıllı telefonlarının fiyatları konusunda ise beklentilerin epey yükselmeye başladığını görür olduk. Durumu değerlendirecek olursak OLED ekranların kullanılacak olması zaten serinin akıllı telefonlarının fiyatlarının artış göstermesine neden olacağı iddialar arasında gösterilmişti.

iPhone 8

Bunun hemen arkasında yeni bir parmak izi teknolojisi, kamera sistemlerinde yer verilecek olan yeni bir kızılötesi sistemi, 3D kamera teknolojileri gibi benzeri olmayan teknolojiler derken iPhone 8 fiyatlarının da iyiden iyiye yükseleceği netlik kazanmaya başladı. Tüm bunlarla beraber Apple’ın yeni seri akıllı telefonlarında kullanılacak olan ekran boyutunun da 5.8 inç olarak açıklanması ile beraber telefonun fiyatı konusunda artık beklentilerin çok daha üzerinde rakamlar konuşulmaya başlandı.

En Pahalı iPhone Geliyor

Sadece son iddiaları değerlendirecek olursak Apple’ın yeni akıllı telefonlarının beklentilerin çok daha üzerine çıkarak yeni rekorlara imza atacağını görebiliyoruz. Hatta ünlü analistlere göre 5.8 inç OLED iddialarının da gündeme gelmesinden sonra iPhone 8 serisinin şimdiye kadarki iPhone akıllı telefonları içerisinde rekor bir fiyat aralığına sahip olacağı ve rakamların beklentilerden çok daha yüksek olacağı yine iddialar arasında.

Bir yandan da Apple’ın en iddialı akıllı telefonu olacağı düşünülen iPhone 8 serisinin fiyat konusunda da merakla beklendiği bir gerçek. Bakalım şu an ortalarda dolaşan iddialar ne kadar gerçeği yansıtacak? Apple bu seri akıllı telefonlarında fark oluşturabilecek mi? Merakla beklenmekte.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?