iPhone 8 Fonksiyon Alanı İçin Yeni Konsept Görüntüler

1
50
iPhone 8 Fonksiyon Alanı

iPhone 8 akıllı telefonları içinde artık resmen geri sayım başladı. Apple’ın yeni seri akıllı telefonları olarak karşımıza çıkması beklenen son teknoloji iPhone 8 akıllı telefonların çıkışı gittikçe yaklaşmaya başlayınca markanın bu seride ne gibi teknolojilere yer vereceği, nasıl değişiklikleri kullanıcılara sunacağı da ciddi bir şekilde tartışılmaya başlandı.

Bu alanda fikirlerine en çok önem verilen isim ise bu zamana kadar hemen her iPhone serisinde tahminlerini büyük ölçüde tutturan KGI analisti Ming-Chi Kuo. Her yaptığı açıklama ve tahmin merakla beklenen ünlü isim geçtiğimiz günlerde de yeni bir iddia daha ortaya atmıştı. Ünlü isim bu kez iPhone 8 içerisinde fonksiyon alanı denen bir bölümü ortaya çıkacağını belirtmişti.

Fonksiyon Alanı Nasıl Olacak?

Bu iddianın gündeme gelmesi ile beraber Apple’ın nasıl bir tasarım kullanacağı da merakla beklenmeye başlandı. Fonksiyon alanının nasıl bir tasarıma neden olacak? Özellikleri neler olacak? Home tuşundan farkı ne olacak? Gibi sorular giderek artmaya başladı. Genel olarak üzerinde durulan bir konu olması üzerine ise artık yavaş yavaş fonksiyon alanı ile ilgili yeni tasarım tahminleri de ortaya çıkmaya başladı.

iPhone 8 Fonksiyon Alanı

Son olarak bir tasarımcı tarafından ortaya atılan iddialara göre yeni iPhone 8 akıllı telefonları için hazırlanan görseller yayınlandı. Sosyal medya uygulamalarının da dahil olduğu özel bir kullanımı olduğu gözlenen yeni fonksiyon alanı görselleri iPhone 8 akıllı telefonu için beklentileri de arttırmış oldu.

Çift Taraflı Kavisli Ekran İddiaları

Tüm bunlarla beraber konsept tasarımlarda dikkat çeken detaylar sadece fonksiyon alanı olmadı. Bunun için telefonun çift taraflı kavisli ekranlara da sahip olması dikkat çekti. Henüz Apple tarafından telefonun tasarımı ortaya çıkmamış olsa da yeni seri akıllı telefonun bu konsept görsellerine benzerlik göstermesi bile iPhone 8 serisinin beklentilerin üzerinde bile satış elde etmesini sağlayabilir. Bakalım tüm bu konsept görüntülerden sonra iPhone 8 tasarımı beklentileri karşılayabilecek mi?

İLGİLİ HABER:  iPhone X Satışları Samsung’u Nasıl Etkiledi?

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?