Apple iPhone 8 akıllı telefonlarının tüm teknolojilerini bir araya getirmeye başladı. Gecikeceği konuşuluyor olsa da son paylaşılan kutu görselleriyle beraber Eylül ayında geleceğinin üzerinde fikirler oluşmaya başlayan yeni seri akıllı telefonların beklenen tarihlerde satışa çıkacağını gösteren yeni detaylarda sürekli olarak gelmeye devam ediyor. Bu noktada yeni seri akıllı telefonların ekran panellerinin birleştirildiğini gösteren görsellerde yeni kanıtlar olarak karşımıza çıktı. iPhone 8 akıllı telefonlarının üretiminin devam ettiğine yönelik bir gösterge olarak kabul edebileceğimiz görsellere göre telefonların beklenen tasarımları da beklenen tasarımlardan farklı olmayacak.

iPhone 8 Ekran Panelleri Tasarımı Doğruluyor

Paylaşılan yeni görsellerle beraber iPhone 8 akıllı telefonlarının ekran panellerinin tahmin edilen tasarımı doğruladığını da söylemek gerekiyor. Bu ekran panellerine göre iPhone 8 akıllı telefonlarında yüz tanıma sensörleri, kamera sensörleri, İris tarayıcılar bulunacak. Ekran panellerinin birleştirildiği belirtilen görsellerde de zaten bu sensörlerin boşluklarını bir bir görmekteyiz. Zaten telefonların beklenen tasarımlarının doğrulandığının gösterilmesinin nedeni de bu.

iPhone 8 Ekran Panelleri

Bunun dışında yeni akıllı telefonların yine konuşulduğu gibi tam ekran teknolojisine sahip olacağı da bu görsellere göre netlik kazanmış gibi duruyor. Tanıtımının önümüzdeki ay içerisinde kesin olarak yapılacağı konuşulmaya başlayan akıllı telefonların üretimde olduğunu gösteren yeni kanıtlar gelecek mi? Tahminleri değerlendirecek olursak yeni serinin tanıtımına kadar buna benzer daha birçok paylaşım daha ortaya çıkacak. Fakat tüm bu paylaşımlar Apple doğrulayana kadar iPhone 8 akıllı telefonlarının üretime girdiğini net şekilde göstermiyor.

Pil kapasitesi paylaşımları, ekran paylaşımları, kamera paylaşımları, tasarım detaylarını gösteren görsel paylaşımları, Parmak izinin yerleşimini gösterdiği iddia edilen çok daha uzun güç tuşunun bulunduğu görselleri paylaşımı derken kafalarda şekillenmiş olan iPhone 8 akıllı telefonlarının, bu ve daha fazlası tüm detaylarının da Eylül ayı içerisinde kesinlik kazandığını göreceğiz. Tanıtıma da damga vuracak birçok yenilik içerisinde bakalım hangileri doğrulanacak? Merakla bekliyoruz.

İLGİLİ HABER:  Samsung'un Yeni Nesil Akıllı Saatinin Apple Watch Benzerliği

İlginizi Çekebilir: Apple Akıllı Gözlük Teknolojisinde Zirveye Oynayabilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?