iPhone 8 Bekleyenlere Bu Kez Kötü Haber

0
74
iPhone 8

Her ne kadar kullanıcılar iddialardan sıkılmaya başlasa da iPhone 8 konusunda her yeni gün çok daha fazla bilgi konuşulmaya başlandı. Yeni modelin içerisinde nasıl bir teknoloji kullanılacak? Yeni telefonların teknik özellikleri nasıl olacak? Telefonların tasarımları kesinleşti mi? Her gün bu sorular hakkında yeni bilgiler geliyor.

Tüm bunlarla beraber en çok merak edilen sorulardan biri olan telefonlar ne zaman gelecek sorusu da hala yanıtsız olarak beklemekte. Dün itibariyle bu konuda ortaya çıkan yeni bir bilgi ise kafaları bir hayli karıştırmayı başardı. Öyle ki yeni seri akıllı telefonların çoktan üretildiği belirtilirken son gelen iddiaya göre iPhone 8 modeli gecikecek.

iPhone 8 İçin Şok İddia

Bu kez bir Foxconn çalışanı tarafından ortaya atılan bilgilere göre Apple, iPhone 7s serilerinin hazırlıklarını tamamladı ve hatta telefonların büyük bir kısmı da üretilmeye başlandı. Fakat iPhone 8 için aynı durum söz konusu değil. Arka kapak ve teknolojiler tamamlanmış olsa da Apple’ın yeni akıllı telefonların OLED ekranları için hala siparişlerini çağırmadığı belirtildi. Çalışan tarafından ortaya atılan bu bilgi iPhone 8 karmaşasını bir kez daha ortaya çıkarmış durumda.

Bu bilgiye göre bakacak olursak telefonların ekranları hala teslim edilmedi. Ekranların bir türlü teslim edilmemesi nedeniyle çıkışı gecikeceği belirtilen akıllı telefonların bu kez ise Kasım ayında çıkış yapacağı söylendi. Şunu söylemek gerekiyor ki son dönemde bu yönde çok fazla iddia var. Foxconn çalışanı tarafından bu yönde bir iddia ortaya atılmış olsa da bugün bir yandan da iPhone 8 telefonu olduğu iddia edilen bir telefon daha videoda görüldü.

Kısacası diğer tüm bilgilerde olduğu gibi çıkış tarihi konusunda da kafaları karıştıran konuşmalar devam edecek gibi. Kesin olarak gecikecek ya da kesin olarak gecikmeyecek dememizin mümkün olmadığını belirterek kararı size bırakalım. Sizce iPhone 8 modeli gecikecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İLGİLİ HABER:  Foxconn, Hindistanda İlk Defa iPhone Üretmeyi Planlıyor

Bonus Video

İlginizi Çekebilir: Apple ile Huawei Savaşında Kim Önde?

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?