iPhone 8 Bekleyenler İçin Beklenen Fiyat Açıklaması Geldi

0
97
iPhone 8

Apple’ın yeni iPhone modeli olan iPhone 8, ülkemizde de boy göstermeye başladı. Aslında telefonların tanıtılmasının üzerinden bir hayli fazla zaman geçmiş olmasına rağmen Apple’ın hala ülkemizde yeni modellerini satışa sunmadığını biliyoruz. Bu nedenle satışa çıkacağı tarih merakla beklenen iPhone 8 akıllı telefonlarının, ilk ön sipariş haberleri de dün gelmişti.

Türk Telekom ve Turkcell tarafından yapılan açıklamalarla beraber iPhone 8 akıllı telefonlarının ön siparişlerinin bugün için açılacağı bilgisi verilmişti. Bu kez erteleme ya da geciktirme olmadı ve söylendiği gibi bugün ön siparişler açıldı. Ön siparişlerin açılmasıyla beraber merakla beklenen fiyat konusunda da açıklamalar gelmiş oldu.

iPhone 8

iPhone 8 Türkiye Fiyatları

Resmi kaynaklar tarafından açıklandığı için bu kez kesin olan iPhone 8 fiyatlarının boyutlara göre değişiklik göstermesinin yanına, pakete ek tercihi yapan kullanıcılar içinde bir hayli değiştirildiğini görüyoruz. Fiyatlar ise şöyle açıklandı;

  • iPhone 8 64 GB Fiyatı – 4.149 TL
  • iPhone 8 256 GB Fiyatı – 4.949 TL
  • iPhone 8 Plus 256 GB Fiyatı – 5.499 TL
  • iPhone 8 Plus 64 GB Fiyatı – 4.699 TL

Bu rakamların hatta dahil kampanyalarla beraber değiştirilebildiğini de ekleyelim. Hatta dahil olarak alacağınız telefonlarda biraz daha yüksek fiyatlar ödeniyor olsa da taksit imkanı ortaya çıkıyor. Bunun için en uygun paketi kendiniz oluşturabilirsiniz. Telefonların 20 Ekim tarihinde çıkış yapacağını da bir kez daha hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir: Apple İzlanda’da Yeni Veri Merkezi Kuruyor

İLGİLİ HABER:  iPhone Kullanıcılarının iPhone 8 Görüşleri Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?