iPhone 8 Bakır Renginin Kullanacağı Ad Ortaya Çıktı

0
112
iphone 8 Blush Gold

iPhone 8 akıllı telefonlarına ilişkin paylaşımlar bitmek bilmiyor. Sadece son 3 hafta içerisinde iPhone 8 ile ilgili sayısız bilgiye ulaştık. Telefonların kameralarından tutun, tasarımlarına kadar birçok bilginin ortaya çıktığını gördük. Sitemizde sürekli yer verdiğimiz bu bilgiler içerisinde en ilginç olanlarından birisi de yeni modelin renk seçenekleri olmuştu. iPhone 8 akıllı telefonlarının tasarımda bir ilk olmasının yanı sıra, iPhone modelleri içerisinde renk konusunda da bir ilke imza atacağı ve modelin bakır rengiyle beraber geleceği açıklanmıştı. Hatta inci rengi ve parlak siyah rengiyle beraber, bakır renginin de görüldüğü bir video bile yayınlandı. Şimdi ise bakır rengi için yeni bir isim, Blush Gold ortaya çıktı.

Blush Gold Renk Seçenekli iPhone 8

Ünlü analist Ming-Chi Kuo tarafından yapılan açıklamalarda da yer alan yeni renk seçeneğinin, bakır rengi olarak konuşulan renk olmasının dışında, altın renklerinin içerisindeki en farklı ton olacağı da belirtildi. Şu an için Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonlarında yer alacak olan tüm renkler belli değil.

Fakat Blush Gold olarak adlandırılan ve allık altın rengi gibi bir renk sunulasının iddia edilmesi, şimdiden iPhone 8’i bekleyen kullanıcıları heyecanlandırdı. Öyle ki yeni modelde yer alacak olan renk seçeneğinin çokça kullanılan ve bir o kadar da çok tercih edilen altın renginin tonlarından biri olması olası.

iphone 8 Blush Gold

Haliyle yine bu renk seçeneğinin de çok daha fazla ilgi görmesi gündeme gelebilir. Şu an yeni renk seçeneğiyle ilgili olarak bir görsel paylaşımlarına bakacak olursak, bu renk uzun süredir konuşulan bakır renk seçeneği olacak.

Foxconn içerisinde geldiği belirtilen iddia, belirtiğimiz gibi hem Ming-Chi Kuo tarafından doğrulandı hem de Benjamin Geskin tarafından. Üstelik bu rengin özel bir mod rengi olacağı ve sadece 64 GB ile 128 GB depolama alanına sahip olan iPhone 8 modellerinde bu rengin kullanılacağı belirtildi. Diğer modeller için bu renk seçeneğinin kullanılmayacağı belirtiliyor.

İLGİLİ HABER:  Forbes iPhone 8 Olduğunu İddia Ettiği Yeni Bir Telefon Paylaştı

Bonus Video iPhone 8 Renk Seçenekleri

 

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 İçerisinde Uygulama Tasarımları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?