iPhone 8 Akıllı Telefonları İçin Son Tasarımı Gösteren Görsel

0
81
iPhone 8

iPhone akıllı telefonlarında şimdiye kadar hep benzer bir tasarım kullanıldığını gördük. Tabii ki yeni nesil iPhone modellerinde giderek incelen ve yeni nesil tasarımlara uygun olan önemli oynamalar gördük. Fakat bu döneme kesin çizgilerle ayrılan bir tasarım farklı göremedik. İşte bu durum iPhone 8 akıllı telefonlarında beraber son bulacak.

Apple yeni seri akıllı telefonlarıyla beraber iPhone modelleri içerisinde en büyük değişimi ortaya koyacak. 10.yıla özel bir model ile karşı karşıya olmamızda da bunun etkisi oldukça fazla. iPhone 8 akıllı telefonlarının tasarımlarının nasıl olacağını gösteren detaylar da sürekli karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son bilgilerle beraber telefonların nasıl bir tasarıma sahip olacağına bakalım.

iPhone Ön Tasarım

Bugün paylaşılan yeni bir görselle beraber iPhone 8 akıllı telefonlarının ön yüzey tasarımı hakkında bilgiler elde edilmiş oldu. Diğer iPhone modellerine göre çok daha geniş bir ekran kullanım gerçekleştirildiği görülen akıllı telefonun, tam ekran olarak adlandırdığımız teknolojilere sahip olduğu görülüyor. Paylaşılan son görselde yer alan hemen her detayda bu bilgiyi doğrular nitelikte.

iPhone 8

Yeni görselin ekran dışında bir detay vermediği de görülüyor. Evan Blass tarafından paylaşılan ve son tasarım olarak adlandırılan görsellere diğer bölümler hakkında detaylar koruma kılıfı nedeniyle belli olmuyor. Fakat ekranların çok uzun süredir her otoriteden gelen tasarımla birebir benzer olduğunu bir kez daha belirtelim.

iPhone 8 Arka Yüzey

Gelelim telefonların arka yüzey kısmına. Bu kısımda da başka bir paylaşımdan bilgiler vereceğiz. Telefonların arka kısımları olduğu iddia edilen görsellerde de parmak izi sensörlerinin hemen logonun altında kullanıldığı dikkat çekiyor. Ayrıca bu kez görsellerin Foxconn kutuları içerisinde yer alan iPhone 8 parçalarından alındığını ekleyelim. Yani bu kez iddialar çok daha sağlam. İki görseli de birleştirdiğimiz zaman iPhone 8 akıllı telefonlarının son tasarımında arka kapakta parmak izi sensörleri, ön kısımda tam ekran teknolojisi ve çok daha ince bir akıllı telefon modeliyle karşı karşıya olduğumuzu görüyoruz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 Suya Ekstra Dayanıklı Olacak

iPhone 8

Tüm bu tasarım paylaşımlarının ve telefonların renkleriyle ilgili olan paylaşımların sayısının artmasının nedeni ise telefonların sonunda üretimde olması. Haliyle çok daha fazla bilgi paylaşımı gerçekleştiriliyor. Üstelik bu kez somut kanıtlarda ortaya koyuluyor. Tüm bu detayları değerlendirdiğimiz zaman hiç olmadığınız kadar iPhone 8 telefonlarına yakın olduğumuzu da söyleyebiliriz.

iPhone 8

Paylaşılan hemen her görsel artık yeni modelin detaylarının ortaya çıkmasını sağlıyor. Yani beklenen bu modellerin dışında yeni bir tasarım söz konusu olmayacak gibi duruyor. Bu koşullarda tanıtımın ise Eylül ayı içerisinde yapılmasını bekliyoruz. Söylendiği gibi gecikme durumu söz konusu olmayabilir.

İlginizi Çekebilir: iOS 11 beta 5 Yayına Girdi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?