iPhone 8, 8 Plus, X Ekran Değişimi Fiyatı

1
https://www.appleuzmani.net/wp-content/uploads/2017/07/iphone-7-plus-ekran-degisimi.jpg
iPhone 8, 8 Plus, X Ekran Değişimi

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X ekran değişimi Türkiye fiyatları ile ilgili GSM İletişim teknisyenleri ile yapmış olduğumuz röportajlar sonrasında aşağıdaki güncel fiyat bilgilerini almış bulunmaktayız. Fiyatların ilk ekran değişimleri için özel olarak kampanyalı bir şekilde olduğunu da hatırlatalım.

Değişim İşlemi Fiyat
iPhone 8 Ekran Değişimi 230 TL (Kampanya)
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 250 TL (Kampanya)
iPhone X Ekran Değişimi 1500 TL

iPhone 8, 8 Plus, X Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X ekran değişimi, uzman ve tecrübeli GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Değişim sonrasında cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez.

  1. Ekran değişimi süresi GSM İletişim’in teknik servis adresine uğradığınız taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. Ekran değişimi sonrasında telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.
  3. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Ekran değişiminde ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takılmaktadır.
  4. iPhone 8, 8 Plus ve X ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddüt yaşandığında ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  5. Ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunlarını engelleyebilmek amacı ile 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.

GSM İletişim’de yapılan ekran değişimi sonrasında 6 ay imzalı ve kaşeli ekran garanti belgeniz ile birlikte cihazınız sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede ekran ile ilgili yaşanılan kullanıcı hatası teknik sorunların tamamı ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone Ekran Değişimi Videosu

GSM İletişim‘de ekran değişimi nasıl yapılıyor daha detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz için APPLE teknisyenleri tarafından özel olarak video çekimleri yapılmaktadır. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

GSM İletişim, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

iPhone 8, 8 Plus, X Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Ekranı kırılan akıllı cep telefonu kullanıcıları tarafından sorulardan ilki ekran kırılmalarının garanti kapsamı dahilinde değiştirilip değiştirilmediğidir. Ekran kırılması, sıvı teması, ön cam çatlaması, alınan darbeler sonrasında dokunmatik alanın bir kısmının ya da tamamının çalışmaması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Yukarıdaki bilgiye ek olarak telefonunuzu aldığınızda kaskosunu da yaptırdı iseniz eğer mutlaka kasko sözleşmenizi incelemenizi ve kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz bir şekilde ekran değişimi ya da cep telefonu tamiri yapılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları yorum alanından yazabilir, uzmanlarımız tarafından her sorunuzun detaylı bir şekilde cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Demedi demeyin iphone X ekran değişimini de ilk GSM İletişim yapar. Lg g6 ekran değişimi videosunu da ve bri çok modeli de onlar çekmişti yakından takip ediyoruz.

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here