iPhone 7s ve iPhone 7s Plus Modeli İçin Beklenmedik Haber

0
44

iPhone 8 akıllı telefonlar dünyasında henüz tanıtım bile yapılmadan gündem oldu. Serinin bu kadar çok öne çıkmasının nedeni ise aslında iPhone 8 akıllı telefonlarının tabi ki iPhone adını taşıyor olması. Sadece seriye gösterilen ilgi bile yeni serinin merakla beklenmesine neden oldu.

Tabi tüm bunlarla beraber iPhone 8 akıllı telefonlarının aynı sıra seriye iki yeni model daha geleceği de konuşuluyor. iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modeli olarak iki farklı modelle beraber de geleceği beklenen serinin ne gibi özelliklere sahip olacağı ise merak konusu haline geldi.

Bu noktada son seri akıllı telefonlar hakkında ortaya atılan yeni iddialar ise kablosuz şarj teknolojisi olmuştu.

Kablosuz Şarj Teknolojisi Sadece iPhone 8 İçin Mi?

Apple’ın kablosuz şarj teknolojisi için zaten geç kaldığı uzun süredir konuşulan bir konu. Bu nedenle yeni 3 akıllı telefon modelinde mutlaka kablosuz şarj teknolojisine yer verileceği düşünülmekte.

Fakat kablosuz şarj teknolojisinin ne gibi özelliklere sahip olacağı konusunda yeni bilgiler merakla bekleniyor. Apple’ın geciktiği süreyi telefi etmek için çok daha profesyonel bir kablosuz şarj teknolojisine yer vereceği düşünülürken bunun dışında hangi yeni modellerin kablosuz şarj desteği alacağı da netlik kazanmamış durumda.

iPhone 8

İlk etapta iPhone 7s serilerinin kablosuz şarj teknolojisine sahip olması bekleniyordu. Yayınlanan raporlarda da bu yönde haberler verilmişti. Fakat şimdi ise iPhone 7s serileri hakkında beklenmedik bir haber gündeme gelmeye başladı.

Yayınlanan son rapor ile beraber ise Phone 7s serisi için kötü haber geldi. İddialara göre kablosuz şarj teknolojisi yine Apple’ın özel bir teknolojisi olacak ve bu teknoloji için Apple’ın sadece iPhone 8 modelini öne çıkaracağı ortaya çıktı. Eğer bu rapor gerçekse iPhone 8 serilerine özel bir kablosuz şarj sistemi ile karşı karşıya kalacağız. Tabi bu sistemin nasıl çalışacağı ve artık yılan hikayesine dönen kablosuz şarj teknolojisinin nasıl çözüme kavuşacağı da merakla bekleniyor.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?