iPhone 7s Plus Sonunda Ortaya Çıktı

0
64
iPhone 7s Plus

Apple, bu sene 3 farklı akıllı telefon modelini envanterine katacak. 3 yeni iPhone modelinin artık hangi seriler olduğunu net bir şekilde biliyoruz. Tabii ki en çok merak edilen model, uzun süredir konuşulan iPhone 8 akıllı telefonları olacak. Fakat Apple’ın yeni akıllı telefon modelleri sadece iPhone 8 serileriyle sınırlı kalmayacak. Bunun yanı sıra markanın iPhone 7 modellerine de yeni üyeler ekleyeceğini biliyoruz. iPhone 7s serileri olarak karşımıza çıkacak olan bu yeni akıllı telefonların içerisinde en çok konuşulan model ise iPhone 7s Plus modeli olacak. Sistem değişikliğine gidileceğine kesin gözüyle bakılan yeni seri akıllı telefonların bu kez ise görüntüleri ortaya çıktı.

iPhone 7s Plus Değişimleriyle Beraber Geliyor

Telefonların uzun bir aradan sonra ilk defa görselleri ortaya çıktı. Merakla beklenen yeni seri akıllı telefonların görselleriyle beraber ise birçok detayda ortaya çıktı. iPhone 7s Plus modellerine ait olduğu belirtilen yeni görseller sonrasında telefonların tasarımsal olarak değişeceği de netlik kazanmış oldu.

Arka yüzeyin tamamen cam olarak kullanılacağını gösteren görsellerle beraber yeni seri akıllı telefonların kablosuz şarj teknolojisini destekleyeceği de görülmüş oldu. Tamamen cam kaplı olan arka yüzey sayesinde kablosuz şarj teknolojisinin geleceğini neredeyse kesin olarak görmüş olduk.

iPhone 7s Plus

Ayrıca yine yeni modelde de yan yana çift arka kamera kullanımı yapıldığı net bir şekilde görülüyor. Tasarım değişiklikleri olduğundan da söz etmiştik. Tasarım değişikliği kısmında da yeni modelin anten çizgilerine son verdiğini görüyoruz. Arka yüzeyin tamamen cam olmasından mı yoksa WİFİ ağında yapılan teknolojik değişmelerden mi bilinmez ama iPhone 7s Plus anten çizgilerinin tamamen kalkmış olduğu görülüyor.

iPhone 7s Plus

Bu durumun tasarımda nasıl bir fark yaratacağı konusunda ise net bir bilgi elde etmek gerçekten zor. Bunun için Apple’ın tanıtımlarını beklemek ve telefon kadar kablosuz şarj teknolojisini de görmek gerekecek. Ancak bu şekilde net olarak beklenen tasarım değişiklikleri de ortaya çıkmış olacak. Kesin olan bir şey var ki Apple, iPhone 7s Plus serisinin de iPhone 8 gölgesinde bırakmayacak.

İLGİLİ HABER:  15 inç 2018 MacBook Pro Tamir Puanı Oldukça Düşük

İlginizi Çekebilir: iOS 10.3.2 Jailbreak Gelme İhtimali Var Mı?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?