iPhone 7s Plus için İlk Doğrulama Haberi Geldi

0
66
iPhone 7s Plus

Apple’ın bu sene tanıtacağı 3 yeni model iPhone akıllı telefonları içerisinde, üzerinde en çok durulan model tabi ki iPhone 8 akıllı telefonları. Hem 10.yıl şerefine yayınlanacak model olarak beklenmesi hem de markanın şimdiye kadarki en detaylı sistem değişiklikleri yapacağı model olması iPhone 8 akıllı telefonlarının üzerinde yoğunlaşılmasına neden oluyor. Fakat bir diğer yandan da iPhone 7s serileri için de belli başlı iddiaların konuşulmaya başlandığını görüyoruz. Bu modeller içerisinde öne çıkan serinin ise iPhone 7s Plus serisi olacağı konuşuluyor. Son olarak ise iPhone 7s Plus telefonları için beklenen doğrulama haberlerinden ilki geldi.

iPhone 7s Plus için en Net Bilgi

iPhone 7s Plus serisi için verilen son bilginin en net bilgi olarak değerlendirilmesinin tabi ki nedenleri var. Birincisi bu kez iddia oldukça etkili bir isimden geldi. Apple ile yaptıkları çalışmalarla öne çıkan Wistron firması tarafından gelen açıklamayla beraber, şimdiye kadar ki en net iPhone 7s Plus özelliklerini gördük.

iPhone 7s Plus

Şirketin en yetkili isimlerinden biri olan CEO Robert Hwang tarafından verilen bilgilerde, ilk olarak telefonların su geçirmez modeller olacağı açıklaması yapıldı. Bu kez IP68 sertifikasıyla beraber sunulacak olan su geçirmezlik özelliğinin telefonun tamamen suya karşı korunmasını sağlayacağı belirtilmiş durumda. CEO Hwang tarafından yapılan açıklamada iPhone 7s Plus için paylaşılan tek detayda bu değil.

iPhone 7s Plus Şarj Sistemi Değişecek

Bunun yanında ünlü isim iPhone 7s Plus modelinde şarj sisteminin de değişeceğini açıkladı. Yeni şarj teknolojisinde beklendiği gibi kablosuz şarj teknolojisi sunulacak. Bunun için kasada kullanılacak cam bir yüzey olacağı da belirtiliyor. iPhone 7s Plus kablosuz şarj sistemiyle beraber telefonlara hızlı şarj desteğinin de dahil edileceği gündemde. Hızlı şarj içinse USB 3.0 desteğinin geleceği ve kasa yapısında değişiklikler olacağı belirtiliyor. Bakalım iPhone 7s Plus modelleri için Hwang tarafından yapılan bu açıklamalar ne kadar geçerli olacak?

İLGİLİ HABER:  Fitbit nedir? Hangisi alınmalı? Kullanıcı yorumları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?