iPhone 7s Anakart Görsellerinde Önemli Detaylar

0
123
iPhone 7s

Akıllı telefon dünyasının başarılı modellerinden biri olarak karşımıza çıkan iPhone 7 modellerine çok kısa bir süre içerisinde yenileri eklenecek. Bir yandan yeni iPhone 8 akıllı telefonlarının hazırlıkları devam ederken bir yandan da iPhone 7 serisine eklenecek “S” modellerini göreceğiz. iPhone 7s ve iPhone 7s Plus olarak gelecek akıllı telefonların, iPhone 8 kadar değişiklik sunmayacak olsa da önemli modellerden biri olacağı bekleniyor.

Kablosuz şarj teknolojisi, değişen tasarımlar ve güçlü sistemleriyle dikkat çekecek olan yeni akıllı telefonların, anakart görselleri de ortaya çıktı. Daha önceki haberimizde iPhone 8 modeli için paylaşılan anakart görsellerini görmüştük. Şimdi ise iPhone 7s modelleri için paylaşılan anakart görsellerinde de birçok detay var.

iPhone 7s Teknolojileri Hakkında Yeni Bilgiler

Bu noktada yeni seri akıllı telefonların anakartları beklenen teknik özellikleri göstermiş oldu. Anakart görsellerinde yer alan ilk detay, kablosuz şarj detayı. Doğrudan kart yüzeyine yerleştirilmiş olan, yeni bölümle beraber kablosuz şarj desteği için özel bir alan ayrıldığı görülüyor. Telefonların çipleri üzerinde yer alan kablosuz şarj bölümünün dışında, parmak izi sensörlerinin de konumu gösteriliyor. iPhone 8 modelinden farklı olarak bu seride parmak izi bölümünün biraz daha geniş tutulduğu da görülmekte. Zaten beklenen değişikliklerden biri olmuş olsa da iPhone 7 modeline göre ise farklı bir yerleşim söz konusu.

iPhone 7s

Muhtemelen anten çizgilerinin de olmayacağı akıllı telefonların, iPhone 7s Plus modelinde de çift kamera kullandığı görülüyor. Tüm bu detaylar ve paylaşılan görseller daha başarılı iPhone 7 modellerinin görücüye çıkacağını kesinleştirmekte. Fakat bir yandan da iPhone 8 kadar önemli bir sistem değişikliği sunulmayacağını da ekleyelim.

Muhtemelen 10.yıla özel iPhone akıllı telefonları olması ve OLED ekranlara geçmesi gibi ekstra nedenlerden dolayı, iPhone 8 modellerinin daha da öne çıkacağını göreceğiz. Yalnız fiyat konusunu düşündüğümüz zaman ise 700 dolar bandında olması beklenen iPhone 7s serilerinin daha çok tercih edileceğini düşünüyoruz. Detayları tanıtımla beraber görmemiz mümkün olacak.

İLGİLİ HABER:  Apple iPhone İçin 5,8 İnç Boyutlu Ekranları Sunacak Mı?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?