iPhone 7’nin Üretim Kalıpları Sızdırıldı

0
116

Eylül ayında tanıtılmasını beklediğimiz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile ilgili sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Her geçen gün siz değerli takipçilerimizin karşısına yepyeni sızıntı haberleri ile gelmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz gün Apple, 72 milyon adet iPhone 7 siparişi verdiği haberini paylaşmıştık. Bugün ise Apple’ın üretici fabrikalarından iPhone 7 kalıpları sızdırıldı.

Sızdırılan kalıpları incelediğimizde aslında iPhone 7 hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olabiliyoruz. Ancak bu bilgiler, bugüne kadar sızdırılmış olan bilgileri doğrular nitelikte. Kalıplar için iPhone 7 modelini incelediğimizde, arkadaki kameranın biraz daha büyüdüğünü ve daha önce Plus modellerinde gördüğümüz optik imaj sabitleyicisinin yerini görebiliyoruz. Aynı zamanda bu kasanın üretim kalıplarında smart connectore dair herhangi bir yer bulunmuyor.

iPhone 7 Plus modelinin kasasını incelediğimizde ise arkada çift kamera boşluğunun netlik kazandığını söyleyebiliriz. Teknik özellikleri bakımından ise iPhone 7’de A10 işlemcinin kullanılacağı ve 2 GB Ram kapasitesine sahip olacağı, iPhone 7 Plus modelinin ise 3 GB ram ve 256 GB dahili hafıza ile satışa çıkarılacağı tahmin ediliyor.

İLGİLİ HABER:  iPad Air 3 Ücretsiz Değişim Programı Başlatıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?