iPhone 7’de Bugüne Kadar Fark Etmediğimiz Bir Özellik Olacak

0
88

Apple’ın CEO’su Tim Cook geçtiğimiz akşam katıldığı televizyon programında Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 7 modeline ilişkin iddialı açıklamalarda bulundu. Cook, yaptığı açıklamalarında “iPhone 7’de bugüne kadar ihtiyacınız olan ancak fark etmediğiniz bir özellik olacak” demesi üzerinde iPhone 7’ye olan merakı bir kez daha uyandırmayı başardı.

Apple’ın eski yenilikçi ruhunu kaybetti söylemlerine karşı yanıt veren Tim Cook, iPhone 7 ile Apple’ın yenilikçi ruhunu kaybetmediğini gösterebileceğine değindi. Cook, Apple’ın gelirlerinin düşmesi ile ilgili bir açıklamada bulunmadı.

iPhone 7 hakkında gelen sızıntılara göre bir önceki iPhone serisine göre daha ince olacağı, standart kulaklık girişinin kaldırılabileceği, iPhone 7’nin arkada iki kameraya sahip olabileceği gibi özelliklerinden haberdarız diyebiliriz. Peki Apple bu özelliklerden farklı olarak neler sunabilir ?

Şirketin CEO’su Tim Cook’un söylediği gibi gerçekten bugüne kadar fark etmediğimiz ve ihtiyacımız olan bir özellik mi olacak yoksa Apple daha önceden ürettiği bir teknolojiye değişiklikler uygulayarak tekrar mı sunacak ? Sizin bu konudaki fikirleriniz neler ?

İLGİLİ HABER:  iPhone 7 tüm sırları ortaya çıkıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?