iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Videosu Sızdırıldı !

0
76

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerine ait tasarım detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un tasarımlarının çizimleri sızdırılmıştı. Şimdi de sızıntıların efendisi olarak bildiğimiz OnLeaks, bugün iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tasarım videolarını sızdırdı.

OnLeaks’in ne kadar başarılı sızıntılar yaptığını biliyoruz ve daha önce iPhone 6S için yaptığı sızıntıların çok tutarlı olduğunu da daha sonradan fark etmiştik. Bu sebepten dolayı, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus içinde OnLeaks’in sızıntılarından sonra tasarımı kesinleşti diyebilirim. Tabi ki Apple bir sürpriz yapmadığı sürece tasarımı böyle gözükecektir.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin ikisinde de 3.5mm’lik kulaklık girişini göremiyoruz. Ancak bir çok yeniliği iPhone 7 Plus modelinde görebileceğimizde artık net. iPhone 7’de arkadaki kamera bir daha büyütülmüş bunun haricinde iPhone 6S’e göre dikkat çeken bir özellik yok.

iPhone 7 Plus tarafında ise arkada çift kamera, Smart konnektör bulunuyor. Apple’ın 5.5inçlik iPhone 7 Plus modeli üzerine bu yıl daha çok çalışma yapacağını söylemek mümkün. Sözü daha fazla uzatmadan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tasarım videosu ile sizleri baş başa bırakalım.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2 Canlı Canlı Görüntülerle Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?