iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro) Tasarımlarının Çizimleri Sızdırıldı

0
231

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ya da iPhone 7 Pro modellerine ait tasarımlar bugün başka bir kaynak tarafından daha sızdırıldı. Geçtiğimiz günlerde iPhone 7 modeli için tasarım şeması sızdırılmıştı, ancak bugün hem 4.7inçlik iPhone 7 modeline ait hem de 5.5inçlik iPhone 7 modeline ait tasarımlar sızdırıldı.

Daha önce ki bir çok sızıntıyı doğrular nitelikte olan bu tasarım şemalarına şöyle bir hızlıca baktığımızda, iPhone 7 modelinde (Sol taraftaki) arka tarafında tek bir kamera var ancak iPhone 6S modeline göre bu kamera biraz daha büyütülmüş. Yine arka tarafından devam etmek gerekirse, iPhone 7 modelinin arka tarafında Smart Connector‘u göremiyoruz ancak iPhone 7 Plus (Pro) modelinin arka tarafında Smart Connector bağlantısını görebiliyoruz. Bu da yine önce ki sızıntıları doğrular nitelikte bir gelişme.

iPhone 7 Plus modelinin arka tarafında çift kamerayı görmek mümkün. Yatay ve iPhone 7 modeline göre daha geniş alanda aslında iki adet kamera bulunuyor ve bu kamera sayesinde iPhone 7 modeli iki farklı görüntü elde edip bu görüntüleri bir araya getirerek daha yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar çekebilecek.

Bugüne kadar sıkça konuşulan bir başka konununda bu tasarımlarda yer almadığını görmek açıkça mümkün. iPhone 7’de anten çizgilerinin azalacağına dair bir çok sızıntı bulunuyordu ve bu tasarımlarda da anten çizgilerini göremiyoruz, bu çizgilerin telefonun kenarlarına yerleştirilmiş olduğunu görebiliyoruz.

İLGİLİ HABER:  Apple, iPhone 7'yi Daha Erken Tanıtabilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?