iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro) Nasıl Görünecek ? Yeni Görüntüler

2
206

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro) modelleriyle ilgili sızıntılar gelmeye devam ederken, 3D Tasarımları yapanlarda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro) modellerinin nasıl görüneceğine dair edindikleri bilgileri tasarımlarına yansıtmaya devam ediyorlar. Ünlü tasarımcı Martin Hajek’de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro) modellerinin nasıl görüneceğini tasarlamış.

iPhone 7 hakkında o kadar çok sızıntı geldi ki ve bu sızıntıların büyük bir çoğunluğu birbirilerini doğrular nitelikte olan bilgilerdi. Apple’ın iPhone 7 ile birlikte 3.5mmlik kulaklık girişine yer vermeyeceği, iPhone 7’nin kamerası güçlendirilirken iPhone 7 Plus (Pro) modelinde ise çift kamera kullanılacağı gibi bilgileri biliyoruz ve artık bunlara kesin gözüyle bakıyoruz.

Ancak iPhone 7’nin büyük ekranlı modeli olacak olan iPhone 7 Plus (Pro) modelinin arka tarafında smart connector özelliğinin olup olmayacağı ise halen daha bilinmiyor. Eylül ayına kadar gelecek olan tüm sızıntıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İLGİLİ HABER:  En İyi Ücretsiz 10 Tweak!

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?