iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro) Nasıl Görünecek ? Yeni Görüntüler

2
180

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro) modelleriyle ilgili sızıntılar gelmeye devam ederken, 3D Tasarımları yapanlarda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro) modellerinin nasıl görüneceğine dair edindikleri bilgileri tasarımlarına yansıtmaya devam ediyorlar. Ünlü tasarımcı Martin Hajek’de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro) modellerinin nasıl görüneceğini tasarlamış.

iPhone 7 hakkında o kadar çok sızıntı geldi ki ve bu sızıntıların büyük bir çoğunluğu birbirilerini doğrular nitelikte olan bilgilerdi. Apple’ın iPhone 7 ile birlikte 3.5mmlik kulaklık girişine yer vermeyeceği, iPhone 7’nin kamerası güçlendirilirken iPhone 7 Plus (Pro) modelinde ise çift kamera kullanılacağı gibi bilgileri biliyoruz ve artık bunlara kesin gözüyle bakıyoruz.

Ancak iPhone 7’nin büyük ekranlı modeli olacak olan iPhone 7 Plus (Pro) modelinin arka tarafında smart connector özelliğinin olup olmayacağı ise halen daha bilinmiyor. Eylül ayına kadar gelecek olan tüm sızıntıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?