iPhone 7 Türkiye İçin Çıkış Tarihi Netleşiyor

0
57

Apple’ın akıllı telefon serileri arasında en başarılı ürünlerinden biri olarak gösterilen yeni akıllı telefon iPhone 7, 7 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılmıştı. Apple’ın yaptığı resmi tanıtımla beraber tartışılan tüm yeni özellikleri de kesin olarak ortaya çıkan iPhone 7 akıllı telefonlarının merak edilen tüm özelliklerinin ortaya çıkmasıyla beraber iPhone 7 için artık çıkış tarihi konusu merak edilmeye başlanmıştı. Apple ise bu konuda net bir bilgi vermemiş ve farklı ülkeler için farklı çıkış tarihlerini göstermişti. Apple’ın net bir tarih vermemesine karşın birçok merkezde yeni seri akıllı telefonların çıkış tarihi ve ön sipariş tarihi konusunda açıklamalar yapılmış ve hatta birçok ülkede Apple’ın iPhone 7 akıllı telefonları için ön siparişler açılmıştı.

Ön siparişlerden sonra artık yavaş yavaş sipariş teslimlerine de başlayan Apple’ın ülkemiz için iPhone 7 satışlarına hangi tarihte başlayacağı ise merak konusu olmuştu. Bu konuda merak edilen açıklama ise artık yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Zira birçok operatör şirketi konu hakkında ilk açıklamaları yapmaya başladı. Genel olarak iPhone 7 satışlarının ve ön siparişlerinin Ekim ayı içerisinde başlaması beklenirken Apple’ın henüz bu konuda bir açıklama yapmadığını da belirtelim. Yan şuan için sadece operatörler tarafından iPhone 7 için satış tarihleri verildiğini de söylemek gerekiyor. Bu konuda Apple’ın resmi bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu.

Güncelleme: iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 14 Ekim 2016 tarihinde Türkiye’de satışa sunulacak. Aynı gün Vodafone tarafından da satılmaya başlanacak. Ayrıntılı bilgi için: http://www.appleuzmani.net/iphone-7-turkiye-satis-tarihi-belli-oldu/

İLGİLİ HABER:  Apple’ın Özür Açıklaması Dengeleri Değiştirdi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?