iPhone 7 Tasarımının Çizimleri Sızdırıldı

0
129

Apple’ın bu yıl Eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modeli olacak olan iPhone 7 hakkında her geçen gün yeni bir bilgi daha sızdırılıyor. Bu bilgiler arasında en son geçtiğimiz gün iPhone 7’nin Smart Connector bağlantısının olmayacağı yönündeydi. Tasarım konusunda ise iPhone 6S modeline oldukça benzeyeceği iddia edilen yeni iPhone modeli hakkında ortaya atılan her iddiayı sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Gelen en son sızıntılar arasında önce iPhone 7 modelinde 3.5mmlik kulaklık girişinin olmayacağı söylendi, ancak hemen arkasından iPhone 7’ye ait olabileceği tahmin edilen bir parça paylaşıldı ve bu parça aslında 3.5mmlik standart kulaklık girişiydi.

Ayrıca iPhone 7 modelinde en çok dikkat çekicek özelliklerden birisinin de arkada çift kameraya sahip olacağıydı. Fakat bugün, sızıntıların efendisi olarak bilinen OnLeaks’in paylaştığı bir fotoğraf çift kamerayı da yalanlar nitelikte.

iPhone 7 Tasarımı

iPhone 7 modeline ait olduğu iddia edilen bu tasarım şemasına baktığımızda arka tarafta çift kamerayı göremiyoruz ancak, iPhone 6S’e göre kamera çerçevesinin bir hayli büyüdüğünü görmek mümkün.Bu da çift kamera yerine daha yüksek kalitede bir kamera ile mi gelecek sorusunu akıllara getiriyor.

Aynı zamanda Tim Cook’un geçtiğimiz gün katıldığı bir televizyon programında, “iPhone 7 bugüne kadar çok ihtiyacınız olan ancak hiç farkına varmadığınız bir özellik ile gelecek” sözü üzerine iPhone 7’ye olan ilgiyi bir kat daha arttırmayı başarmıştı.

İLGİLİ HABER:  iOS için Güvenlik Güncellemesi Yayınlandı !

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?