Yeni bir iPhone 7 mi aldınız? iPhone 7’nize güzel duvar kağıtları mı arıyorsunuz? Bu hafta iPhone 7’nize yakışacak siyah duvar kağıtları paylaşmak istedik. Özellikle iPhone 7 Mat siyah renk ve Simsiyah renk (Jet black modeli) olanlar için harika duvar kağıtları paylaştık.

AppleUzmani.net olarak arada sırada interneti tarayarak bulduğumuz harika duvar kağıtlarını paylaşıyoruz. Sizler de beğendiğiniz duvar kağıtlarını bize yollayabilir veya linkini yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Duvar kağıtlarını nasıl indirip, duvar kağıdı olarak ayarlarsınız?

Duvar kağıtlarını bilgisayar kullanarak indirmek için resme sağ tıklayıp, farklı kaydet demeniz yeterlidir. Cep telefonundan indirmek için de resmi orta şiddette (peek hareketi) tutup, yukarı sürükleyin. Altta gelen seçeneklerden, Görüntüyü Kaydet seçeneğine tıklayın. Sonra Ayarlar > Duvar Kağıdı kısmından, Yeni duvar Kağıdı Ayarla, seçeneğini seçin ve indirdiğiniz dosyayı seçin. İşlem bu kadar.

IPhone 7 siyah duvar kağıtları

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

6.

7. 

8. 

9.

10.

11.

12.

13.

14.

En çok hangisini beğendiniz? Ben 12. iPhone 7 duvar kağıdını çok beğendim. Sizler de paylaşmak istediğiniz siyah duvar kağıtlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?