iPhone 7 Rose Gold Modeli Sızdırıldı

0
115

Apple’ın bu yıl Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 modeline dair sızıntılar hızla gelmeye devam ediyor. Bugün yine Çin kaynaklı bir internet sitesi üzerinden sızdırılan fotoğrafta, Apple’ın 4.7inçlik yeni modeli olacak olan iPhone 7’nin Rose Gold rengine ait kasa görülebiliyor. Görüntüde Apple’ın iPhone 7’de tek kamera kullanılacağını doğrularken tasarımın iPhone 6S’den çok da farklı olmayacağını bir kez daha hatırlatıyor.

Ancak iPhone 7 modelinde dikkat çeken bir başka nokta ise anten çizgilerinin azaltılmış olması. Aslında bu konuda daha önceden gelen sızıntılarda olmuştu ve hepsi ayın bilgiyi veriyordu. Apple, iPhone 7 modelinde iPhone 6S’e göre daha az anten çizgisi kullanacaktı. iPhone 6S modelinde arka tarafta belirgin olarak görülebilen anten çizgileri, iPhone 7 modelinde biraz daha üste ve altta olanı ise biraz daha aşağı kaydırılacak gibi görünüyor.

Eylül ayına kadar iPhone 7 hakkında daha bir çok bilginin sızdırılacağı artık çok belli. Anlaşılan o ki Apple iPhone 7’nin tanıtımında bizi hiç şaşırtamayacak.

İLGİLİ HABER:  Apple Music An İtibari ile TÜRKİYE'de

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?