iPhone 7 RED Model İçin Yeni Çalışma

0
40
kırmızı iphoen 7'ye Jet black eklentisi
kırmızı iphoen 7'ye Jet black eklentisi

iPhone 7 modelleri Apple’ın başarısına başarı katan modeller oldu. iPhone 7 serisi bir yana dursun iPhone 7 Plus modelleri ile beklenen satış rakamlarının üzerinde bir satış elde ederek en çok Plus modelini piyasaya sürmeyi başaran markanın son olarak ise uzun süredir konuşulan kırmızı model için bir atılım yaptığını duymuştuk. Apple tarafından son ana kadar net bir bilgi verilmese de iddialar gerçeklik kazanmış ve sonunda Apple iPhone 7 RED modelini piyasaya sürmüştü. Henüz piyasaya çıkalı iki gün olan kırmızı iPhone 7 modeli için ise çıkışın hemen ardından eleştirilerde gelmeye başladı.

Renk Düzeni Sevilmedi

Yeni modelin tek özelliği bu serinin kırmızı renkli olması olmuştu.  Kırmızı iPhone 7 serisinde herhangi başka bir yeniliğe yer verilmemişti. Sadece renk değişikliği yapılmasıyla beraber kullanıcılarda yeni modelde mükemmel renk uyumunu arar oldu. Fakat iPhone 7 modellerinde ön kısımda yer alan kremsi beyaz rengi ile kullanılan kırmızı rengin tonu göze pek hoş gelmedi.

kırmızı iphoen 7'ye Jet black eklentisi
kırmızı iphoen 7’ye Jet black eklentisi

İki renk tonu arasında uyum yakalayamadığı düşünülen akıllı telefonun bu nedenle birçok eleştiri aldığını da görmüştük. Özellikle iPhone 7 Plus modeli için markanın ardı ardına eleştiriler almasıyla beraber iPhone ürünlerinde düzenlemeler yapan geliştiriciler de harekete geçti. Özellikle Jet Black modelinde yer alan renk düzeni ile yeni RED modelin renk düzeninin bir araya getirilmesi epey konuşulan bir durum oldu.

iPhone Ekran Değişimiyle Renk Değiştirildi

Konu hakkında çalışma yapan bir Dany isimli bir YouTuber yeni iPhone RED modeli ile beraber eski serilerden biri olan Jet Black renk seçeneklerini bir araya getirdi. RED modelin arka kapağını kullanan geliştirici yeni diğer modelin ise tüm ön aksamını kullandı. Parmak izi okuyuculara kadar hemen her parçanın hassas bir şekilde değiştirilmesi için uzunca bir süre harcayan Dany sonunda kırmızı ve siyah renk uyumunu yakalayan bir iPhone 7 akıllı telefonu elde etmeyi de başardı.

Yaptığı çalışma ile ön plana çıkan YouTuber tarafından yayınlanan yeni iPhone görselleri de yayınlandığı andan itibaren büyük oranda beğeni topladı. Bakalım Apple RED modellere ek olarak bu şekilde bir renk düzeni içinde yeni bir model yayınlamayı düşünecek mi? Zira Apple’ın böyle bir tercih yapması durumunda akıllı telefon satışlarını bir hayli artıracağı da görünen bir gerçek. Sadece bu seri için yayınlanan görsellerin gördüğü ilgi bile bunu gösteriyor.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?