iPhone 7 Plus Retro Edition İle Tanışmaya Hazır Olun

0
42
iPhone 7 Plus Retro Edition tasarımı

Apple iPhone 7 serisi akıllı telefonlarda tasarım konusunda kullanıcılarını pek de memnun edememişti. Performans konusunda rekorlar kırsa da alışılmış iPhone tasarımlarında çok dışarı çıkılmaması markanın eleştirilme nedeni olmuştu. Tüm bunlarla beraber Apple’ın sunduğu farklı renk seçenekleri de eleştirilere rağmen artı bir nokta olarak dikkat çekmişti. Şimdi ise beklenen haberlerden biri geldi ve tasarım farklılığı istenen telefonları yeni Retro tasarımlı modeli ortaya çıktı.

Tabi ki yeni tasarımlı telefon doğrudan Apple tarafından duyurulmuyor. Yeni seri akıllı telefonlar Apple ürünlerine ve daha birçok diğer akıllı telefon markasının ürünlerine yaptıkları tasarım değişiklikleri ile öne çıkan firma ColorWare tarafından yapıldı.

Yeni iPhone Tasarımı

Özellikle eski moda nostaljik tasarımları seven kullanıcılara hitap edecek olan akıllı telefonların tasarımları şimdiden beğeni toplamayı da başarmış durumda. Sadece tasarımsal değişiklikler olan telefonun iPhone 7 Plus 256 GB depolama alanı modelleri için geçeli olduğu açıklandı. Apple’ın logosunda Retro detayların kullanıldığı yeni seri tasarım krem rengi beyaz renk ile beraber geliyor. Telefonun havasını baştan sona değiştirmesi beklenen yeni tasarımın detay çizgileri ve çizilmez yüzeyler de epey dikkat çekmeyi başaracak gibi.

iPhone 7 Plus Retro Edition
iPhone 7 Plus Retro Edition

iPhone 8 Fiyatından Daha Yüksek

Şu an için sadece beyaz renk üzerine kurulu olan yeni iPhone 7 Plus Retro Edition tasarımı için istenen ücrette belli oldu. Öncelikle standart iPhone 7 Plus 256 GB modelinin ücretini gözen çıkarmanız gerekiyor. Bunun üzerine marka 900 dolar ekstra tasarım ücreti istemekte. iPhone 7 Plus Retro Edition modeline sahip olmak için kısacası kullanıcıların ödemesi gereken ücret 1899 dolar olarak açıklanmış durumda. Sadece tasarım için bu derece yüksek bir fiyat mı iPhone 8 akıllı telefonları mı bilinmez ama yeni bir renk düzenine sahip olan ve yeni bir koleksiyon ürünü olarak gelen iPhone 7 Plus Retro Edition akıllı telefonlarının seriye yepyeni bir soluk getireceği kesin.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?