iPhone 7 Plus Portre Modu İçin 2 Yeni Reklam Filmi

0
84
iPhone 7 Plus Portre Modu

Akıllı telefonlar içerisinde şu an için en çok satan Plus modeli olarak karşımıza çıkan iPhone 7 Plus akıllı telefonları satış olarak beklenen rakamların çok daha üzerinde bir satış ile öne çıktı. Tüm bunlarla beraber en çok satan iPhone 7 Plus modelinin öne çıkan özelliği ise kamera özelliği oldu.

Çift kameralı bir model olan iPhone 7 Plus serisi bu yönü ile öne çıkan bir model olurken son dönemlerde ise Apple söz konusu akıllı telefonlarının kamera özelliklerini öne çıkarmak için daha fazla çalışma yapmaya başladı. Bu noktada ise ardı ardına sürekli olarak Apple’ın yeni iPhone 7 Plus reklamlarını görmeye başladık.

iPhone 7 Plus Kameraları İçin Yeni İki Reklam Daha

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan iPhone 7 Plus kamera reklamlarından sonra Apple bugün iki reklam filmi daha yayınladı. Bu kez reklamlarda genel olarak yine portre modunu vurgulasa da aslında iPhone 8 kameraları içinde tüyolar veren Apple’ın reklam filmlerinde yer alan erinlik efektleri ise dikkat çekti.

Derinlik özelliklerini ve çekim modlarını vurgulayan yeni kamera reklamları ile beraber Apple bir kez daha başarı ile reklam politikasını da sürdürmüş oldu. Söz konusu reklamlarda ise tabi ki beklendiği gibi yine çok kısa seriler gördük.

Sadece reklamları 16-17 saniye olduğunu belirtelim. Bu reklam filmlerinin de yine Apple’ın iPhone 7 Plus telefonlarının kamera özelliklerini vurguluyor olması ise bundan sonrada Apple’ın reklamlarına devam edeceğini gösteriyor. Tüm bunlarla beraber söz konusu reklam filmlerini izlemek isterseniz reklamları aşağıda bulabilirsiniz. Reklamlar geldikçe bundan sonraki telefonda hangi kamera özelliklerinin de üzerinde durulacağı yönünde tüyolarda elde edilebilmekte.

https://youtu.be/vcClFPBAJOs

https://youtu.be/v6VonVRi3dg

İLGİLİ HABER:  Apple Watch 2 İçin Yeni Reklam Filmi Geldi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?